Експрес на зустрічі НХЛ від Тараса Пруського

02:30/23 лис '17

Як перший матч я розглянув зустріч «Тампа-Бей Лайтнінг» – «Чикаго Блекхокс». На мою думку господарі повинні вигравати, адже після остатньої невдачі на домашній арені потрібно реабілітуватися. Щодо “Чикаго” то я не можу назвати цю команду поганою, але проти “Тампи” нереально грати у свій хокей, ця команда диктує свої правила абсолютно всім, тому я впевнений у їхній перемозі, а троє травмованих гравців команди гостей будуть тільки сприяти цьому.

Наступним я вибрав зустріч «Флорида Пантерз» – «Торонто Мейпл Ліфс». Цей матч обіцяє бути дуже цікавим, адже “Торонто” у минулому матчі грали проти “Арізони”, яка займає остатню позицію та видимо розслабилися, що в результаті привело до обідної поразки (1:4). Від цього матчі я очікую повного реабілітування, адже “Флорида” це команда яка багато пропускає, що і зіграє ключову роль.

І остатньою подією в експресі я обрав матч між «Піттсбург Пінгвінз» – «Ванкувер Кенакс». Я не можу назвати гру цих команд на даний момент хорошою, обидві виграли із десяти матчів тільки чотири, що само собою є результатом не вражаючим. Але все-ж у даному матчі я схиляюся до господарів, адже саме у цієї команди є потенціал до перемог, на чому я і вирішив зіграти.

Експрес: Програш
-1000₴
02:30/23 лис
«Тампа-Бей Лайтнінг» - «Чикаго Блекхокс»
02:00/23 лис
«Флорида Пантерз» - «Торонто Мейпл Ліфс»
02:00/23 лис
«Піттсбург Пінгвінз» - «Ванкувер Кенакс»
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0