Експрес на відбір до ЧС2018. Прогноз Ярослава Смика

21:45/11 чер '17

Ірландія – Австрія
Ірландія ділить перше місце в групі D з сербами. За 5 турів ірландці ще не програвали, а різниця голів +4. Австрія програла вже двічі, Уельсу і Ірландії, і зараз відстає від тієї ж Ірландії на 4 очка. У Ірландії чудова команда, яка буде грати безперечно на перемогу в домашньому матчі.

Фінляндія – Україна
Фаворитом матчу є Україна, проте господарі доволі міцна скандинавська збірна з характером. Отже легкої прогулянки для України явно не буде. У України зараз немає основного забивного форварда, хоч і Кравець забив вже 3 голи, проте в нього було мало ігрової практики і “кульгала” реалізація моментів, теж саме можна сказати і про Селезньова, а Бєсєдін недавно тільки почав викликатися в збірну і ще поки не забивав у головній команді. Тому очікую перемоги України при тоталі менше 2.5.

Сербія – Уельс
Як я вже згадував, серби ділять перше місце у свої групі з Ірландією, а Уельс займає 3-у сходинку і відстає від лідерів на 4 очка. Обидві команди ще не програвали в цьому відборі, проте Уельс останні 4 гри зіграв у нічию. Сьогодні якщо Сербія в дома все ж переможе, то тільки мінімально. Тому візьму фору Уельса +1.5.

Ісландія – Хорватія
В цьому поєдинку зійдуться дві перші команди групи I. Хорвати в цьому відборі ще не програвали, а Ісландія програла, і програла саме хорватам. В цьому поєдинку Ісландію в перед буде гнати домашня публіка, проте і хорвати мають чим відповісти, адже у складі Хорватії чимало гравців дуже високого класу. Отже думаю що матч буде бойовим, і логічним результатом була б нічия, тому оберу фору 0 на Хорватію.

Македонія – Іспанія
В групі G два явні лідери – Іспанія і Італія. Македонія ж одна з аутсайдерів групи, проте створювала не аби які проблеми всім командам крім Іспанії. Македонці в драматичному матчі ледь не обіграти Італію, проте все ж поступились мінімально, також мінімально поступились Албанії та Ізраїлю, а в останньому турі перші очки здобули перемігши Ліхтенштейн. Іспанці в першому матчі перемогли 4:0, тому очікую що і в цьому поєдинку “червона фурія” переможе впевнено.

Експрес: Програш
-750₴
19:00/11 чер
Ірландія - Австрія
19:00/11 чер
Фінляндія - Україна
21:45/11 чер
Сербія - Уельс
21:45/11 чер
Ісландія - Хорватія
21:45/11 чер
Македонія - Іспанія
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0