Експрес на відбір ЧС-2018: складні випробування для домашніх команд

01:30/16 лис '16
Грає

Дуже складно прогнозувати південноамериканську кваліфікацію до ЧС-2018. Сенсацій вистачає, лідери європейських топ-клубів не грають на повну, а явні фаворити постійно додають собі проблем від матчу до матчу. Серйозні турнірні проблеми зіркової Аргентини можуть збільшитися після гри з небезпечною Колумбією. Не варто також забувати і про командну силу збірної Уругваю, яка додасть чимало клопотів Чилі. Граємо ризикований двійник із коефіцієнтом 4.88.

Аргентина – Колумбія

Друзі, не можу не ризикнути на цей матч, адже вважаю коефіцієнт 2.50 від БК William Hill непристойно високим за позицію «обидві заб’ють». Поясню свою логіку. Аргентині відступати вже просто нікуди – чотири гри команда без перемог, не потрапляє в прохідні місця на ЧС-2018. Пропускають «La Albiceleste» також постійно, захисна лінія Мас – Морі – Отаменді – Сабалета грає жахливо і незіграно. Колумбія демонструє класну результативність в гостях, де лише не змогла забити бразильцям. Крім того, за іменами та складом гості нічим не поступаються господарям. Я переконаний, що буде запекла битва, де аргентинці будуть атакувати і допускати помилки. Вільних зон вистачатиме для обох команд. Крім того, це принципова дуель збірних, яких віддаляють одна від одної лише два залікові бали. Гадаю, що треба ризикнути за такий кф. і очікувати багатий на голи матч. Додаткових стимулів шукати не потрібно, вони всі на поверхні.

Чилі – Уругвай

Чилійці без деяких своїх лідерів втримали мирову 0:0 на полі Колумбії в останньому матчі. Проти Уругваю зможуть зіграти і Санчес, і Відаль, і Браво, хоча вони лише відновилися від ушкоджень. Гості йдуть в лідерах відбору, тому розраховують взяти чергові очки – нічия Суареса і ko цілком влаштує. Гра не обіцяє бути яскравою, скоріше закритою з мінімальними ризиками. Чилі потрібна перемога. Гадаю, що перший тайм команди проведуть стримано, а в другому почнуть грати на результат. В останніх чотирьох домашніх матчах на полі Чилі другий тайм був результативнішим за перший. Гадаю, що і цього разу буде так само. Пропоную зіграти ставку «другий тайм результативніший за перший» за коефіцієнт 1.95.

Експрес: Програш
1. Аргентина – Колумбія
16.11.2016 01:30 ЕЕТ
Відбір до ЧС-2018, Південна Америка
2. Чилі – Уругвай
16.11.2016 01:30 ЕЕТ
Відбір до ЧС-2018, Південна Америка
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0