Експрес на UFC: граємо коефіцієнт 3,27

06:30, 08 тра 2022
Намічається великий вечір у Фініксі – два чемпіонські бої, плюс топове протистояння двох зоряних легковаговиків! Не відтягуватимемо неминуче, негайно приступаємо до розбору.

Роуз Намаюнас – Карла Еспарза

Схоже, що хайп навколо «бандитки» Роуз поселився і в рядах букмекерів. Два супер бої проти китаянки Вейлі Джанг возвели литовську спортсменку на п’єдестал всього і вся. Але … Після того, як Еспарза програла бій у вересні 2018-го Тетяні Суарес, її справи пішли угору. П’ять впевнених поспіль вікторій підвели американку прямісінько до чемпіонського поєдинку. Так, не в яскравому стилі вони були здобуті і тим не менше. Головне результат, а все інше забудеться.

Також варто згадати і той факт, що в далекому минулому Карла вже зустрічалася з Роуз та впевнено перемогла у третьому раунді задушливим прийомом. З примітного у тому поєдинку згадується, наскільки легко Еспарза переводила на підлогу литовку й розбивала зверху. Навіть незважаючи на те, що минуло вже як вісім років з того моменту, у подумках такі речі тримати необхідно. Історії властиво повторюватися і майбутня битва не є винятком.

В даному бою результат може бути який завгодно. З найвірогіднішого проглядається повний бій за невеликий коефіцієнт. Карла любителька залежати опонентку й взяти своє на записках суддів. Таких вікторій у її списку вже 12. Для порівняння, нокаутом Еспарза перемагала чотири рази, а прийомом п’ять. Тобто, її акцент в октагоні зрозумілий. Намаюнас, звичайно, зросла з тих самих пір у всіх аспектах, але чи вдасться їй утримувати суперницю на дистанції всі 25 хвилин? В цьому є величезні сумніви. Припускаю, що половину бою литовці доведеться пролежати в партері або ж бути затиснутій у сітки.

Майкл Чендлер – Тоні Фергюсон

Перше, що крутиться в голові дивлячись на вивіску прийдешнього поєдинку, це питання до Тоні – навіщо тобі все це? Від колишнього «Ель Кукуя» старого зразка не залишилося за рівним рахунком абсолютно нічого. Після того, як знаменита організація поєдинку Нурмагомедов – Фергюсон злетіла вп’яте поспіль, американець, ураганними темпами пішов на спад по всім фронтам, в одну хвіртку програвши Гетжи (ТКО у п’ятому раунді), Олівейрі і Даріушу (обидва рази за рішенням суддів).

Колишній боєць Белатора в особі Чендлера свій шлях у промоушені почав ударно, з нокауту в першому раунді. Жертвою став непробитий до того часу Ден Хукер, котрий значно переважав Майкла у габаритах. Один удар і світло згасло. Далі був бій за повноцінний титул у легкій ваговій, в якому «Iron» ледь не удосрочив нинішнього чемпіона Олівейру в першому раунді, а вже у другому і сам постав в якості програшної сторони. У жовтні американець спробував повернутися до титульних перегонів, але на його шляху став той самий Гетжи, з яким вони закотили криваву м’ясорубку та бій року одночасно.

В майбутньому двобої маємо двох бійців, котрі йдуть на луз-стріках і хтось повинен перервати свою чорну смугу. Звичайно ж, ним буде вибуховий Чендлер. Враховуючи суттєво просівші кондиції Фергюсона, а також зношеність його організму та вік (38 років для легковаговика – це майже фініш), Майкл може робити з ним все, що душі завгодно – як залежати протягом трьох раундів, так і намагатися прихлопнути яскраво, нокаутом. Тоні в «будку» прилітає досить багато ударів і є високі побоювання, що разова плюха Чендлера покладе бабайку спати й остаточно відправить на пенсію.

Експрес: Виграш
UFC 274
06:30/8 тра
Роуз Намаюнас – Карла Еспарза
UFC 274
06:00/8 тра
Майкл Чендлер – Тоні Фергюсон
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
«Страхування експресу» від БК Marathonbet
Букмекерська компанія Marathonbet пропонує любителям експресів програму лояльності «Страхування експресу» з поверненням ставки в разі програшу тільки однієї подій.
409
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі