Експрес на удачу від Олега Чернети

22:30/25 кві '17

Дуже ризковий експрес, але з дуже непоганими шансами.

Челсі потрібно здобувати очки і гарантувати собі чемпіонство, Саутгемптону потрібно зробити все щоб дати шанс Тотенхему, тому думаю обидві забють. Тим більше з 5-ти останніх очних зустрічей тільки в одній обидві команди не забивали.

Спортинг з Еспанйолем грають практично завжди результативно, ця гра не має стати виключенням. Спортингу трбе зробити неможливе і вибратись із зони вильоту, а Еспанйолу набирати очки і можливо навіть поборотися за шістку перших.

Гранада та Малага на дні турнірної таблиці, очки безумовно потрібні, але багато голів в матчі думаю ми не побачимо. Малага вже собі гарантувала місце в Ла Лізі на наступний сезон, а Гранада вже практично немає шансів піднятись з трійки аутсайдерів.

Атлетіко вдома виграє практично у всіх, проте Вільяреал думаю покаже свої “зуби” і спроможеться на гол. Загалом цікавий матч чекає на вболівальників, адже Атлетіко ще може втратити своє 3-тє місце, тому попри всі попередні очні зустрічі цих команд матч обіцяє бути “гольовим”.

Гент перебуває на 2-му місці і йому однозначно потрібна перемога, але впевнений, що пропустять принаймі один гол. Гент в останніх 5-ти матчах не програвав, проте в очних зустрічах програвав Зюльте-Варегему та думаю не сьогодні.

Експрес: Програш
-1000₴
21:45/25 кві
"Челсі" - "Саутгемптон"
20:30/25 кві
"Спортинг" -"Еспанйол"
21:30/25 кві
"Гранада" - "Малага"
22:30/25 кві
"Атлетіко" - "Вільяреал"
21:30/25 кві
"Зюльте-Варегем" - "Гент"
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0