Експрес на Серію А: граємо коефіцієнт 2,33

19:00, 18 жов 2020
Грає
Зібрали для Вас експрес із двох недільних поєдинків Серії А. Де в обох зустрічах «Торіно» – «Кальярі» та «Удінезе» – «Парма» прогнозуємо мало голів.

«Торіно» – «Кальярі»

Обидві команди невдало розпочали новий сезон, і продовжують показувати невдалі результати ще з минулого сезону. На двох у них лише 1 бал, який заробило «Кальярі». Обидві команди не мало пропускають – «Торіно» 5 пропущених, «Кальярі» 8 пропущених, але забивають менше, лише 5 голів на двох у 5-и матчах.

Команди зараз практично рівні, і обом потрібні очки. Команди коріш за все будуть грати від оборони, і намагатись зловити суперника на помилці. Очікувати результативного поєдинку явно не варто, адже команди не з тих, хто весь час атакує, тому в цій грі не варто чекати багато голів.

«Удінезе»  – «Парма»

«Удінезе» зараз одна із найгірших команд після 3-х турів, вони не взяли жодного очка. програли всі три поєдинки, не забивши жодному із суперників. «Парма» програвши два стартові тури зуміла виправити ситуацію і в наступному матчі мінімально обіграли «Верону» (1:0).

«Удінезе» грає невдало, і поки зе не забивало, але і пропускає команда не багато  – 4 голи у 3-х матчах. «Парма» поки також не блищить результативністюзабили поки 2 голи, але пропустили 6, 4 з яких в матчі із «Болоньєю». Тож поки команди не грають результативно, пропоную зіграти на обережному тоталі  менше 3-х.

Експрес: Програш
Серія А
16:00/18 жов
«Торіно» - «Кальярі»
Серія А
19:00/18 жов
«Удінезе» - «Парма»
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Бонуси за реєстрацію
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Бонус, що відіграється від Favbet – нова спеціальна пропозиція. Перевага її в тому, що беручи участь у відіграші* бонусу, ти продовжуєш просто робити ставки і грати в улюблені ігри, в той час як в прогресбарі рахуються ставки, які відповідають вимогам. І коли сума ставок досягне необхідного рівня – ти зможеш прийняти бонус на свій основний рахунок і робити з ним все, що захочеш: продовжити робити ставки або замовити на виведення**.
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0