Експрес на Прем’єр-лігу Нігерії: граємо коефіцієнт 4,09

17:00, 18 бер 2020
Грає
Зібрали для вас експрес на «екзотичний» чемпіонат Нігерії. В матчі лідера чемпіонату «Плато» проти одного з аутсайдерів «Квари» очікуємо на результативну гру саме фаворита поєдинку, у зустрічі найгіршої команди ліги «Адамави» проти «Еньїмби» очікуємо на здобуття очок гостями, а поєдинок двох рівних команд «Даккади» і «Енугу» буде «низовим».

«Плато» – «Квара»

«Плато» являється одноосібним лідером чемпіонату, впевнено посідаючи 1-у сходинку з 46-а очками, у найближчого переслідувача на 4 бали менше. Окрім цього «Плато» найкраща команда Нігерії в плані забитих голів і пропущених – забила команда 34 голи у 24-х поєдинках, а пропустила всього 14 голів.  «Плато» дуже добре грає вдома – 12 поєдинків 10 перемог і 2 нічиї, і жодної поразки, а різниця голів +22 (27:5).

«Квара» в свою чергу одна з аутсайдерів чемпіонату і посідає на даний момент 18-у сходинку з 20-и, і веде боротьбу за виживання. Як для аутсайдера, у «Квари» на перший погляд не надто катастрофічна різниця голів (-9), але у виїзних зустрічах вона становить -15 (8:23). У виїзних матчах «Квара» не найгірша команда, але пропускає чи мало – 23 голи у 12-и турах, а це третій показник в лізі.

«Плато» безперечно фаворит цього поєдинку і повинен це доводити перемогою. А останніх двох очних зустрічах «Плато» забивав «Кварі» 2 і 3 голи, в цій зустрічі такий результат від господарів повинен також проходити, адже у гостей проблеми в захисті, тому пропонуємо взяти тотал «Плато» більше 2.

«Адамава Юнайтед» – «Еньїмба»

«Адамава» головний аутсайдер ліги, ця команда замикає турнірну таблицю з 20-а очками. У «Адамави» найгірша різниця голів у чемпіонаті -28 (17:45), більше за неї не пропускає ніхто. «Адамава» цілком «домашня» команда – всі 20 набраних очок були здобуті вдома, а різниця голів у домашніх матчах навіть плюсова, а саме +2, при загальній -28.

«Еньїмба» середняк чемпіонату, розташувалась  на 9-й сходинці в таблиці з 33-а очками, проте провела лише 19 матчів поточного чемпіонату, в той час, як більшість учасників вже провела по 24 матчі. «Еньїмба» також дуже добре грає вдома – за 10 поєдинків 8 перемог, і по 1-й поразці і нічиїй, а різниця голів становить +14. А от про гостьові поєдинки «Еньїмби» добре не скажеш – лише 2 перемоги у 9-и турах і різниця голів -6.

Здавалося б «Адамава» явний аутсайдер і в поєдинку з середняком не має шансів, але з іншого боку «Адамава» гратиме вдома, де здобула всі свої очки, а «Еньїмба» в гостях почувається не надто впевнено, тому пропонуємо поставити на не програш господарів поля.

«Даккада» – «Енугу»

«Даккада» і «Енугу» сусіди по турнірній таблиці, команди розташувались на 6-й і 5-й позиціях відповідно. У обох по 34 очки, і обох в доволі цікавій ситуації, адже від 1-го місця їх відділяє 12 очок, а від зони вильоту всього 6. Звичайно, що за чемпіонство команди навряд чи будуть боротись, але і за виживання на даний момент мова не йде, адже відстань хоч і не велика, всього 6 очок, але щільність команд дуже висока.

Отже, обидві команди не «прив’язані» до таблиці, і не повинні будь-що бігти в атаку і надіятись перемогти. У обох команд не надто хороша різниця голів – у «Даккади» +1, а у «Енугу» +4, і обидві команди демонструють не надто результативний футбол – у матчах обох команд забивається в середньому не більше 2 гола за гру. Саме така ставка пройшла у 4-х з 5-и останніх матчів «Даккади» і «Енугу», і в одній єдиній очній зустрічі цих команд, тому пропонуємо поставити і в цій грі саме на такий результат, адже передумов для результативного матчу немає.

Експрес: Програш
Прем'р-Ліга Нігерії
17:00/18 бер
«Плато» - «Квара»
Прем'р-Ліга Нігерії
17:00/18 бер
«Адамава Юнайтед» - «Еньїмба»
Прем'р-Ліга Нігерії
17:00/18 бер
«Даккада» - «Енугу»
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі