Експрес на НХЛ від Івана Лушнея

05:30/05 кві '17

«Сент Луїс» – «Вінніпег»

«Вінніпег» вже дограє сезон, «Сент Луїс» забезпечив собі плей-офф, але йому не можна забувати про боротьбу за хороший посів. Господарі перемогли у 4 з 5 останніх домашніх матчів. Гості теж у непоганій формі, але на мою думку, тут на перший план вийде мотивація. Рідні стіни, боротьба за хороший жереб, плюс бажання реваншуватись за поразки «Вінніпегу» в очних протистояннях, мають сьогодні допомогти «Блюзменам» взяти очки.

«Торонто»-«Вашингтон»

«Торонто» зараз набрав форму, команда дуже близька до зони плей-офф. «Вашингтону» зовсім трохи залишилось, щоб перемогти в регулярні. Матч дуже важливий для обох колективів. В останніх 4 іграх між цими командами було закинуто 5 і більше шайб. Вважаю тотал більше на цей матч оптимальним варіантом, командам потрібно перемагати, а значить закидати побільше шайб.

«Сан Хосе»-«Ванкувер»

«Сан Хосе» поступово виходить з кризи. Сьогодні їм потрібно перемагати, щоб не опуститися в таблиці. «Ванкувер» дограє сезон, в команди переповнений лазарет. Буквально 2 дні назад команди вже зходились між собою, тоді перемогу здобули акули. Думаю, що і на своїй арені їм це під силу. «Ванкувер» на виїзді програв 4 з 5 останніх матчів. Важко команді знайти заміну травмованим гравцям. Тому мій прогноз перемога «Сан Хосе».

Експрес: Програш
-1000₴
1. «Сент Луїс» – «Вінніпег»
05.04.2017 03:00 ЕЕТ
2. «Торонто»-«Вашингтон»
05.04.2017 02:30 ЕЕТ
3. «Сан Хосе»-«Ванкувер»
05.04.2017 05:30 ЕЕТ
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0