Експрес на НБА, від Миколи Муца

04:00/24 лют '18

“Вашингтон Візардс” – “Шарлотт Хорнетс”
Сьогодні були зіграні перші матчі регулярного сезону після перерви на МВЗ. Як Вашингтон так і Шарлотт виграли свої матчі. Стосовно амбіцій клубів на сезон, то господарі однозначно гратимуть в ПО і претендують на найвижчі місця. Гості хоч і мають шанси на попадання в ПО проте ці шанси дуже примарні. В очних зустрічах команди зіграли двічі в нинішньому сезоні, де сильнішими виявились “шершні”, в обох матчах брав участь лідер господарів Джон Волл який не зіграє завтра.
Явним фаворитом Шарлотт виглядає в протистоянні центрових Ховард/Гортат.
Дуайт в середньому за матч набирає 12.6 підборів, а в іграх проти Вашингтона набрав 15 і 13 підборів, в сьогодгішньому матчі проти Брукліна взагалі 24. Гадаю, що сьогодні йому буде не складно взяти 13 відскоків за 1.82.
“Юта Джаз” – “Портленд Трейл Блейзерс”
“Джазмени” мають серію з 11 перемог підряд і включились в боротьбу за топ-8, але конкуренція сильно велика тому я думаю, що вони все ж не будуть грати в ПО.
Портленд займає шосту сходинку, проте декілька поразок можуть їх відкинути на восьму сходинку а то і викинути з зони топ-8. Думаю, що гравці гостей не мають великого бажання в ПО грати проти “воїнів” чи “ракет”. Для того щоб закріпитись або взагалі піднятись в таблиці Портленту потрібно вигравати в одного з конкурентів. Мотивацією для гостей може стати і те що Юта в останній очній зустрічі виграла з розгромним рахунком у виїзому матчі. Також слід сказати, що завтра на паркет скоріш за все не вийде Рікі Рубіо. Гадаю, Ліллрду і команді вдасться нав’язати боротьбу, тому ставлю на фору гостей (+4.5) за 1.81.
“Мемфіс Грізліс” – “Клівленд Кавальєрс”
Будучи фаворитами матчу Клівленд сьогодні програв Вашингтону на домашній арені.
Причинами поразки в даному матчі я думаю були такі:
-недооцінка суперника
-велика кількість “змазаних” дальніх кидків в 4-ій четверті (всього 1 з 12-ти спроб)
-втрата ігрового тонусу. Другий матч за два дня може зіграти на руку команді в плані як раз саме ігрового тонусу.
Що стосується “ведмедів” то вони вже давно втратили шанси на ПО тому будуть просто догравати сезон. Як в ігровому плані так і в складовому господарі сильно поступаються команді з Огайо. Прогнозую, що Клівденд задасть ритм грі і буде повністю контролю хід гри. Ставлю на перемогу гостей в першій половині з форо (-3) за 1.92.

Експрес: Програш
-1000₴
02:00/24 лют
"Вашингтон Візардс" - "Шарлотт Хорнетс"
04:00/24 лют
"Юта Джаз" - "Портленд Трейл Блейзерс"
03:00/24 лют
"Мемфіс Грізліс" - "Клівленд Кавальєрс"
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0