Експрес на матчі відбору до ЧС. Прогноз Ярослава Смика

21:45/09 чер '17

Андорра – Угорщина
Немає сумнівів що в цьому поєдинку переможе Угорщина, тільки от питання скільки голів угорці зможуть забити головному аутсайдеру групи? Андорра займає останнє місце в групі В з одним очком, набраним в матчі з Фарерськими островами. Різниця м’ячів -12. Угорщина поки що у цьому відборі програла лише лідерам групи – Португалії і Швейцарії і зіграла в нічию з тими ж Фарерами. Отже матч з Андоррою чудова можливість аби покращити свою ситуацію в групі.

Латвія – Португалія
У цьому матчі, як і в попередньому теж немає питань щодо переможця поєдинку. Португалія програла лише 1 матч в групі В – Швейцарії. А от Латвія здобула лише 1-у перемогу – мінімально здолала Андорру, всі решту матчів програла, в тому числі і Португалії з рахунком 4-1. Різниця голів у Латвії -7, і я чекаю що в цьому поєдинку вона погіршиться.

Фарерські острова – Швейцарія
Швейцарія лідер групи В, підопічні Петковіча перемогли всі 5 поєдинків. А от Фарери здобули лише одну перемогу в матчі з Латвією, і по два рази програли і зіграли в нічию. В першому матчі між собою швейцарці перемогли 2-0. І в цьому поєдинку Швейцарія повинна без проблем брати 3 очки.

Нідерланди – Люксембург
У Нідерландів зараз відбуваються перебудови у збірній, у команді практично не залишилось зірок недалекого минулого, з зіркових залишились тільки Роббен і Снейдер. До команди поступово почали викликати молодих футболістів. В групі А у Нідерландів дуже скрутне становище, у команди за 5 турів – 7 набраних очок. Щоб покращити ситуацію і наздогнати лідерів, то їм потрібно перемагати Люксембург, який є найгіршою командою групи з 1-м очком, і навіть оновлена збірна Нідерландів повинна громити суперників.

Естонія – Бельгія
Бельгія лідер групи Н з 13-а набраними очками. Естонія посідає 5-е місце з 4-а очками. Естонці розгромили Гібралтар 4-0 і зіграли в нульову нічиї з Кіпром. Різниця голів у Естонії -10, і я не сумніваюсь що Бельгія суттєво погіршить цю різницю, адже у Бельгійців різниця забитих і пропущених +20.

Експрес: Програш
-1000₴
21:45/9 чер
Андорра - Угорщина
21:45/9 чер
Латвія - Португалія
21:45/9 чер
Фарерські острова - Швейцарія
21:45/9 чер
Нідерланди - Люксембург
21:00/9 чер
Естонія - Бельгія
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0