Експрес на матчі відбору ЧС-2018. Прогноз Степана Шляхтюка

21:45/11 чер '17

«Ірландія» – «Австрія».
Сьогодні ірландці дома приймають австрійців. Господарі займають 2 місце в групі і відносяться до команд своєї групи які ще не програвали. Гості займають 4 місце. «Ірландія» мінімально перемогли в гостях збірну «Австрії». У гостей ситуація в групі стає трагічною, команді потрібно набирати залікові пункти, якщо вони хочуть зайняти, хоча б, 2 місце. Ірландці комфортно себе почувають, навіть у разі поразки в сьогоднішньому матчі вони не втратять 2 місце. Але вони розуміють, що попереду ще важкі матчі і коли як не сьогодні потрібно брати залікові пункти, бодай 1.
Моя ставка: Ф1 (0) – 1.55.

«Ісландія» – «Хорватія»
Сьогодні до ірландців в гості їдуть хорвати, лідери групи І. Гості не знають гіркості поразки в цьому розіграші. Команда впевнено проводить кваліфікаційну компанію. Ірландці в 4 турі програти тим же хорватам. Сьогодні потрібно брати реванш. Ірландці розуміють, що в разі поразки вони можуть покинути 2 місце і потім знову потрібно наздоганяти. З хорватами від захисту дуже важко грати, у них дуже сильний склад і потрібно, щось самим вигадувати, а для цього потрібно відкриватися. Хорвати ж люблять грати першим номером, але можуть і грати у контратакуючий футбол.
Моя ставка: ОЗ – 1.84

«Італія» – «Ліхтенштейн»
Про потенціал і силу команд говорити немає сенсу, це 2 абсолютно різні команди. Італійці займають 2 місце, а це не дає їм права на прямий вихід у фінальну стадію. У них з іспанцями рівна кількість залікових пунктів. Але вони програють по різниці голів. Сьогодні італійцям потрібно забивати і забивати багато, щоб наздогнати іспанців.
Моя ставка: ІТ1 Б(5) – 1.71
Підсумковий коефіцієнт – 4.88

Експрес: Програш
-1300₴
19:00/11 чер
«Ірландія» - «Австрія»
21:45/11 чер
«Ісландія» - «Хорватія»
21:45/11 чер
«Італія» - «Ліхтенштейн»
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0