Експрес на матчі Лігу чемпіонів від Олександра Шуфрича

21:45/22 лис '17

Відомий український футбольний функціонер, віце-президент ужгородської «Говерли» та постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Олександр Шуфрич склав експрес на зустрічі «Карабах – «Челсі» й «Андерлехт» – «Баварія». Це матчі в рамках групового етапу Ліги чемпіонів. Наш експерт ставить на фаворитів.

Рідко пропоную грати експреси, адже це в більшості випадків невиправданий ризик й гра на користь букмекера. Але тут справа завіси інша. Річ у тім, що обом фаворитам цих зустрічей перемоги необхідні. Щоправда, мотивація у кожного своя.

З «Аристократами» із Лондона все більш очевидно – перемога їм конче необхідна у турнірній перспективі. І такого суперника «Челсі» повинен обігравати на класі. Без альтернатив.

З німецьким суперклубом ситуація не настільки поверхнева. Тут вже справа в іміджевих ризиках. Річ у тім, що поразка від ПСЖ у першому турі групового етапу хоч й не вплинула на турнірні задачі мюнхенців, та все ж вдарила по амбіціям клубу. Головною жертвою цієї поразки став сам Карло Анчелоті. То ж «Баварія» захоче підійти до реваншу із турнірними перспективами, а для цього треба перемагати у Бельгії.

Тому вважаю, що завадити зіграти цьому експресу можуть лише збіг обставин та форс-мажор. Втім, не бачу жодних передумов для цього.

Експрес: Виграш
1. «Карабах – «Челсі»
22.11.2017 19:00 ЕЕТ
Ліга чемпіонів
2. «Андерлехт» - «Баварія»
22.11.2017 21:45 ЕЕТ
Ліга чемпіонів
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 1