Експрес на матчi 20.06 вiд Венiамiна Бондаренко

21:45/20 чер '17

1) Сербiя – Македонiя.
Обидвi команди програли першi матчi, але забити могли. Особливо выразили Македонцi – нанесли аж 23 удари з Iспанiєю! Але не пощастило i не забили жодного.
Обидвi команди наврядчи вийдуть далi, адже одним ще грати з iспанцями, а iншим с португальцями. Шансiв майже немає.
Взагалi, молодiжка Сербiï не вражає. Звичайна середня збiрна. I македонцi не виглядають набагато слабшими. Адже Македонiя виграла групу, де була Францiя, та жодного разу ïм не поступилися.
Не зовсiм зромiло, як закiнчиться матч, але у розгромну перемогу сербiв я не вiрю. Тож вiзьму фору на Македонiю.
2)Португалiя – Iспанiя. Дуель двух дуже сильних молодiжних збiрних. З одного боку Жота, Гедеш та Невеш, а з iншого Асенсiо, Деулофеу, Ньiгес.
Обидвi команди перемогли у першому матчi. Португальцi у абсолютно рiвнiй грi обiграли Сербiю 2:0, а Iспанiя забила 5 Македонiï, залишивши ворота сухими. Хоча iспанцi i розгромили суперника, але у них залетiло абсолютно все, що могло. То удар по центру ворiт став голом, то пенальтi на рiвному мiсцi македонцi собi привезли, то удар з 30 метрiв у Асенсiо залетiв у самiсiньку “дев’ятку”.
I суперники обох команд, Сербiя та Македонiя мали декiлька мождивостей, аби забити. Тож оборона не безгрiшна у цих молодiжних топ-збiрних.
На мою думку, команди обмiняються голами

Експрес: Виграш
+2201₴
19:00/20 чер
Сербiя - Македонiя
21:45/20 чер
Португалiя - Iспанiя
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0