Експрес на матчі 10.03.2018. Прогноз Степана Шляхтюка

17:00, 10 бер 2018

«Кардіфф» – «Бірмінгем». Сьогодні в гості до «Кардіффа» (2 місце) приїде «Бірмінгем» (22 місце). Господарі видали хорошу серію з 5 перемог. А ось гості не виграють уже 6 матчів. «Кардіфф» переміг у команд з верхньої частини таблиці і сьогодні для них не має бути проблемою «Бірмінгем», який зараз не в кращій форм. Моя ставка П1.

«Міллволл» – «Брентфорд». Ці команди знаходяться поряд в турнірній таблиці 11 і 10 місце відповідно. Господарі видали хороший відрізок, 10 матчів без поразок. Гості також намагалися перемагати суперників, що дало свої плоди. На мою думку господарі сьогодні мають, мінімум грати на нічию, а то ж перемагати, щоб піднятися вище в турнірній таблиці. Моя ставка Ф1 (0).

«Престон» – «Фулгем». «Престон» дуже добре грають на виїзді і завдяки цим перемогам піднялися на 8 місце. «Фулгем» показує своєї грою, що мають на меті вийти у вищий дивізіон. Гості перемогли суперників (своїх конкурентів з топ 6) і сьогодні мають здобувати мінімум 1 бал. Пропоную зіграти ОЗ. Команди сьогодні мають бути націлені на перемогу. В обох колективів є гравці які вміють забивати. Тому очікую боротьбу і обмін голами.

«Кілмарнок» – «Росс Каунті». «Кілмарнок» видав хороший відрізок в кінці сезону і піднялися на 5 місце. «Росс Каунті» уже точно продовжать боротьбу в групі вильоту. Для гостей сьогодні потрібно перемагати, щоб знімати питання щодо продовження в чемпіоншипі (плей-офф). Пропоную зіграти акуратно ІТ 1 Б(1).

Експрес: Виграш
+6541₴
17:00/10 бер
«Кардіфф» - «Бірмінгем»
17:00/10 бер
«Міллволл» - «Брентфорд»
17:00/10 бер
«Престон» - «Фулгем»
17:00/10 бер
«Кілмарнок» - «Росс Каунті»
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі