Експрес на ЛЄ від Олександра Воронцова

22:05/20 кві '17

Якщо прочитати усі мої вищевказані прогнози- “ординари”, то мій експрес буде логічним, хоча і складни, однак, я вважаю,що він має місце бути!
у матчі МЮ Андерлехт, МЮ спочатку захоче забити, щоб дихалося краще, тому вважаю, що МЮ заб”є у першому таймі і не пропустить, а отже виграє 1й тайм. У другому таймі гра буде в”язкою, МЮ буде більше тримати м”яч, а Андерлехт почне ходити майже всією командою на половину поля МЮ за голом, який може подарувати їм овертайм і якусь надію і в цей час, один із кращих, якщо не кращий тренер у світі, який вміє грати на контратаках – СЕУ ЖОЗЕ, покаже зразкову контратаку і заб”є і другий м”яч, можливо і третій. Перемога МЮ в обох таймах, гарний коеф.
Бешикташ Ліон, вважаю, що Бешикташ обов”язково повинен забивати двічі, щоб проходити Ліон, а ще краще тричі, для впевненості,-звідси і ІТ Бешикташа більше 2.
Генк Селта- повністю аналогічна ситуація до матчу Бешикташ Ліон, тому ІТ Генк більше 2;
І останній матч, важкий, незрозумілий матч, хоча і Аякс у до матчу відповіді являється безумовним фаворитом, однак Шальке вже показало, що вміють забивати,коли потрібно у матчі з Гладбахом, тому, я вважаю, що Шальке двічі заб”є, що у подальшому може перевести гру в овертайм, звідси і ІТ Шальке більше .1,5

Експрес: Програш
-500₴
22:05/20 кві
МЮ Андерлехт
22:05/20 кві
Бешикташ Ліон
22:05/20 кві
Генк Сельта
22:05/20 кві
Шальке Аякс
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 3