Експрес на Лігу Жупіле: граємо коефіцієнт 2.75

19:15, 27 гру 2020
Грає
Зібрали для Вас експрес із двох подій на бельгійську Лігу Жупіле, на матчі за участі українських гравців. Так, очікуємо на обмін голами в матчі «Кортрейк» – «Гент», та результативну гру між «Андерлехтом» та «Беєрсхот».

«Кортрейк» – «Гент»

«Кортрейк» Євгена Макаренка в останніх турах виступає нестабільно, команда чергувала нічиї і поразки з перемогами, і займає місце в середині таблиці. «Гент» не найкращим чином виступав в останніх матчах, однак три крайні тури команда Яремчука і компанії виграла, при чому в останньому турі обігравшилідера таблиці «Брюгге».

В турнірній таблиці команд розділяють всього 2 бали. На своєм уполі «Кортрейк» проти «Гента» програв двічі за останні 6 матчів, і в 4-х з них команди обмінювались голами. В цій грі господарі поля будуть намагатись піднятись в зону плей-офф, а гості продовжити успішну серію, тому чекаю голі від обох сторін.

«Андерлехт» – «Беєрсхот»

В крайньому турі команда Михайличенко програла «Шарлеруа» і втратичла шанс піднятись у топ-3 таблиці. «Беєрсхот» також програв, однак окманда програла два свої останні матчі в лізі, командам із другої половини таблиці.

«Беєрсхот» найрезультативніша команда ліги, в матчах за її участі забивається майже по 5 голі за гру (39:37), і це лише за 16 матчів. «Андерлехт» не так ррезультативно грає, але забиває непогано – 28 голів за 18 турів. Команд в таблиці розділяє 1 бал, тому гра повинна бути принциповою, і ніхто не захоче віддавати перемоги і можливості піднятись в таблиці. А отже чекаємло голі від обох команд, і результативну зустріч.

Експрес: Програш
Ліга Жупіле
19:30/26 гру
«Кортрейк» - «Гент»
Ліга Жупіле
19:15/27 гру
«Андерлехт» - «Беєрсхот»
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Бонус, що відіграється від Favbet – нова спеціальна пропозиція. Перевага її в тому, що беручи участь у відіграші* бонусу, ти продовжуєш просто робити ставки і грати в улюблені ігри, в той час як в прогресбарі рахуються ставки, які відповідають вимогам. І коли сума ставок досягне необхідного рівня – ти зможеш прийняти бонус на свій основний рахунок і робити з ним все, що захочеш: продовжити робити ставки або замовити на виведення**.
466
Всі бонуси Favbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0