Експрес на Лігу Європи від Ореста Гуцула

21:45/09 сер '18

Сьогодні багато матчів, тому я вирішив запустити свій дебютний і скромний експрес на 4 матчі Ліги Європи.

Трєнчин – Феєнорд
Трєнчин впевнено пройшов минулий етап кваліфікації з загальним рахунком 5:1, але в суперниках був скромний Гурнік, тому це було очікувано. В чемпіонаті Трєнчин стартував з нищівної поразки від Ружомберока (1:4) і хоч потім виправився перемогою 5:1, але все ж це хороший знак, що з захистом у словаків проблеми. Феєнорд в свою чергу впевнено провів передсезонку і встиг виграти Суперкубок Нідерландів, обігравши по пенальті чемпіона – ПСВ. І хоч перед матчем у гостів є декілька втрат, я все одно не вірю в Трєнчин і думаю, що перед домашнім матчем Феєнорд вирішить всі питання щодо проходу в наступний раунд.

Динамо Мінськ – Зеніт Санкт-Петербург
В цій парі господарі хоч і мають хорошу статистику, але серйозного суперника у білорусів все ж досі не було. Зеніт Сємака виглядає дуже прагматично, тому дуже імовірно, що в цьому матчі гостям буде цілком достатньо пари використаних моментів. В атаці у білорусів шансів буде обмаль.

Рейнджерс – Марібор
Я вже ставив на вихідних на матч за участю Рейнджерса і вдалось повністю подивитись матч команди Стіві Джі проти Абердіна. І по грі можна сказати, що якби не раннє вилучення форварда “рейнджерів”, то сині однозначно б перемогли. А так – втрачена перемога на останніх хвилинах. Марібор не Абердін, але Рейнджерс вже має свій стиль і він не залежить від суперника, тому в домашньому матчі Рейнджерс має спокійно перемагати.

Сарпсборг 08 – Рієка
Господарі дуже важко пройшли останній раунд кваліфікації в ЛЄ, а в цьому раунді зустрінуться проти більш серйозного суперника, який успішно провів передсезонні матчі, де багато забивав і з двох перемог почав національний чемпіонат. Хоч Рієка і не завжди впевнено виступає в матчах на виїзді, але такого суперника обіграти все ж повинна.

Експрес: Програш
-500₴
20:00/9 сер
Трєнчин - Феєнорд
20:00/9 сер
Динамо Мінськ - Зеніт Санкт-Петербург
21:45/9 сер
Рейнджерс - Марібор
21:45/9 сер
Сарпсборг 08 - Рієка
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0