Експрес на Лігу Європи

20:00, 22 лют 2018

Локомотив М – Ніцца
Локомотив на виїзді забив три гола, невже в дома не забє і одного. Локомотив відпочивав між матчами бо їх щемпіонат ще не стартував. Думаю тут Локомотив також буде грати обережно і втікати в контр атаки. Вдома вони просто зобоязані забивати.
Ніцца на вихідних грали матч з нантом і знву пропустили. Ніцца буде старатись якомога більше забити тому будуть атакувати. Та і взагалі Ніцца на виїзді грає не так обережно як вдома. Враховуючи відсутність захисника який получив червону карточку вони пропустять як мінімум один раз.
Лаціо – Стяуа
На виїзді Лаціо не забили жодного гола що дуже дивно, в першому таймі 5 раз попали в ствоор воріт і ніразу це не призвело до гола. В цьому матчі орлам треба забивати побільше. думаю в цьому матчі вони вийдуть основою і розкатають гостей в першому таймі. Вероні вони забили два Сстяуа нічим не сильше верони.
Стяуа на виїзді грає не так як у дома на визді вони більше пропускають і менше забивають. Враховуючи те що Лаціо як завжди буди бігти без оглядки на свої ворота можливий гол Стяуа, тому господарям прийдеться забивати більше.

Експрес: Виграш
+500₴
18:00/22 лют
Локомотив - Ніцца
20:00/22 лют
Лаціо - Стяуа
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 2