Експрес на Лігу чемпіонів від Олександра Золотогорського

21:45/06 гру '16

Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», журналіст програми «ПРОФУТБОЛ» і коментатор футболу на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський не міг не зібрати експрес на матчі останнього туру Ліги чемпіонів. Він вірить у перемоги британців і нідерландців.

В останньому турі особливо треба шукати мотивацію. В «Арсенала» вона є, хоч і перше місце заховалось десь за обрієм. Лондонцям потрібно вигравати в «Базеля», і щоб ПСЖ втратив очки з «Лудогорцем». Навряд чи пощастить. Але самим в будь-якому разі треба вигравати. Тим паче, «Канонірам» цілком комфортно грати на виїзді – суперник дозволяє розбігтися. Щоб не ризикувати (адже в нас експрес) візьмемо перемогу «Арсенала» з форою (0). 1.57 на Parimatch.

Зобов’язаний вигравати і ПСВ. Тільки перемога дає можливість залишитися в єврозмаганнях і кваліфікуватися в Лігу Європи. Інакше свій похід продовжить суперник – «Ростов». Не все виходить останнім часом у підопічних Філіпа Коку. Але тут вже нікуди відступати. І наш Зінченко має допомогти ейндховенцям. Він, до речі, теж говорив про надзвичайне налаштування нідерландців на цю гру. Коефіцієнт на ПСВ, на жаль, невпинно падає. Але віримо в них. І беремо перемогу за 1.65.

Непоганий двійник вийшов. Перемножимо коефіцієнти і отримуємо підсумковий множник – 2.59.

Експрес: Програш
Ліга чемпіонів. 6-й тур
21:45/6 гру
«Базель» – «Арсенал»
Ліга чемпіонів. 6-й тур
21:45/6 гру
ПСВ – «Ростов»
Підсумковий
к:
100% гравців вважають
що ця ставка виграє!
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн

Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.


Умови акції

 • Бонусна пропозиція доступна для нових клієнтів компанії «Парі-Матч», які зареєструвалися з 1.09.2017 по 30.09.2018 та активували бонус під час реєстрації.
 • Щоб взяти участь в акції, необхідно поповнити свій рахунок одним платежем на суму від: 10 USD / 100 грн / 500 рублів / 15 білоруських рублів / 150 лей / 20 ларі / 9 євро / 5000 тенге / 15 Манат AZN / 100 Манат ТМТ / 70 сомоні / 20 злотих впродовж 7 днів з моменту реєстрації.
 • Максимальна сума бонусу становить: 25 USD/25 євро/500 грн/2500 рублів/75 біл. рублів/750 лей/100 ларі/25 000 тенге/75 манат AZN /500 манат ТМТ/ 350 сомоні / 200 злотих.
 • Бонусні кошти будуть нараховані впродовж 72 годин з моменту акційного депозиту.
 • Для того, щоб зняти суму бонусних коштів (+100% до депозиту), необхідно її поставити десять разів з коефіцієнтом не менше 1.5.
 • Зняття коштів з ігрового рахунку буде тимчасово обмежено до виконання умов акції.
 • Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.
 • За часткового або повного переведення депозиту, що відповідає умовам Акції, в інші продукти (казино, покер, BetGames) букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусу.
 • Бонусне нарахування здійснюється за умови наявності депозиту на рахунку. При виведенні акційного депозиту до нарахування бонусу букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусних коштів.
 • Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні події.
 • Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій (підроблені рахунки, ігрові групи) «Парі-Матч» анулює бонус і належні йому виграші. У разі реєстрації другого облікового запису, він буде видалений, а всі ігрові бонуси і виграші можуть бути анульовані.
 • Букмекер залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. У суперечливих ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб компанії є остаточним.
 • Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.

Зареєструватися у БК за цим посиланням.

Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0