Експрес на Лігу 1. Прогноз Міши Пишника

20:00/29 лис '17

1.) Ліон – Лілль
Один з лідерів чемпіонату Ліон прийматиме аутсайдера Лілль. Ліон іде на другому місці, а Лілль на другому з кінця, доги звільнили тренера, але поки це не змінює ситуацію. Я думаю Ліон легко здобуде перемогу у цьому матчі, і пропоную вам варіант Ліон з Ф ( -1,5) коефіцієнт 1,80. Ліон зараз у хорошій формі і на своєму полі явний фаворит матчу.

2.) Мец – Марсель
Головний аутсайдер чемпіонат Мец вдома гратиме проти Марселя, у господарів поля тільки чотири очки. Марсель має в активі 28 очок і бореться за друге місце, я думаю що у цьому матчі Марсель переможе без проблем, і я пропоную вам варіант перемога Марселя з коефцієнтом 1,53.

3.) Нант – Монако
Клаудіо Раньєрі проводить хороший сезон на чолі Нанта, зараз команда іде на п’ятому місці демонструючи дуже хороший футбол. Монако поки не схожий на себе минулого сезону, у чемпіонаті вже програють 9 очок ПСЖ. Думаю на своєму полі Нант дасть бій монегаскам, я думаю що у цьому матчі команди обміняються голами, отже ставимо на обидві заб’ють з коефцієнтом 1,80.

4.) Тулуза – Ніцца
Ніцца перебуває у зоні вильоту, команда просто провалюється сезон. На виїзді команда виграла тільки один матч з останніх п’яти. Тулуза має на два бали більше за Ніцца, на своєму полі грають дуже добре тільки одна поразка у 11 матчах. Я пропоную для цього матчу варіант тотал матчу більше 2 з коефцієнтом 1,77. Команди порадують нас голами у цьому матчі.

Експрес: Програш
-1500₴
20:00/29 лис
Ліон - Лілль
20:00/29 лис
Мец - Марсель
20:00/29 лис
Нант - Монако
20:00/29 лис
Тулуза - Ніцца
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0