Експрес на ЛЧ від Руслана Чепіля

21:00/24 лип '18

1) Астана – Мідтьюланд. Зустрічаються дві, на мій погляд, рівні команди. За рахунок домашнього поля та підтримки вболівальників Астана матиме невеличку перевагу, проте матч буде важким. Мідтьюланд – команда, яка любить атакувати і забиває дуже багато. В останноьму чемпіонаті Данії у 36 матчах Мідтьюланд забив аж 80! голів. В Астани декілька провідних виконавців ще не набрали потрібних кондицій. В захисті команда грає не ідеально. Хоч на даний час в чемпіонаті Астана пропустила лише 12 голів в 20 матчах, прирівняю данців за рівнем гри до Кайрату чи Ордобаси від яких Астана пропускала. Свій гол казахи забивати просто зобов”язані. Тому пропоную взяти обидві заб”ють.
2) ПАОК – Базель. ПАОК зібрав досить сильну команду і претендуватиме на вихід в груповий раунд Ліги Чемпіонів. Але проблеми в захисті продовжують виникати. В усіх товариських матчах ПАОК пропускав. Базель досить атакуюча команда, в попередньому чемпіонаті команда забила 72 голи в 36 матчах. Очікую що мінімум гол Базель зможе організувати. При своїх вболівальниках повинен забивати і ПАОК. Беремо обидві заб”ють за хороший коефіцієнт.
3) Динамо Загреб – Хапоель Бер-Шева. Не такий вже простий цей ізраїльський Хапоель. В минулому сезоні команда пройшла в груповий етап Ліги Чемпіонів і наробила там шуму. В попередньому раунді була бита досить непогана естонська Флора з загальним рахунком 7:2. Проте в кожній з ігор команда пропускала. Динамо Загреб теж команда зі стажем виступів в Єврокубках. Загреб багато забиває і нерідко пропускає. Пропоную взяти обидві заб’ють.

Експрес: Програш
-1000₴
17:00/24 лип
Астана - Мідтьюланд
20:30/24 лип
ПАОК - Базель
21:00/24 лип
Динамо Загреб - Хапоель Бер-Шева
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0