Експрес на ЛЧ від Руслана Чепіля

21:00/18 лип '18

1) Шериф – Торпедо Кутаїсі. Шериф впевнено виглядав у першому матчі, проте трохи не повезло їм. Рахунок 2:1 не дуже приємний, потрібно збиратись і показувати результат в домашній грі. Багато непоганих виконавців, які пограли на пристойному рівні та навіть декілька бразильців все ж повинні робити результат. До переваг Шерифа також треба віднести домашню арену і чудових вболівальників, які гнатимуть команду вперед. Пропоную взяти прохід Шерифа.
2) Русенборг – Валюр. Досить неочікувано перший поєдинок получився рівним. Незанчна перевага по ударах у Русенборга була, але рахунок на табло 1:0 на користь Валюра. Норвежці все ж команда досвідченіша, зіграніша, з більш сильними виконавцями. Очікую що в домашньому матчі Русенборг розставить все по місцям. Пропоную взяти прохід Русенборга.
3) Сутьєска – Астана. Перший матч пройшов за явної переваги Астани. 16 ударів, з них аж 9 в площину воріт – серйозний показник. Думаю матч відповідь проходитиме за таким же сценарієм. Гравці в Астани хороші, прийшов новий тренер Роман Григорчук, якому є що доказувати. В таких матчах команди стараються принести якомога більше очок в таблицю коефіцієнтів УЄФА. Пропоную взяти перемогу Астани.

Експрес: Виграш
+3224₴
20:00/18 лип
Шериф - Торпедо Кутаїсі
20:45/18 лип
Русенборг - Валюр
21:00/18 лип
Сутьєска - Астана
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0