Експрес на ЛЧ від Фаната

21:45/25 лип '18

1)”Селтік” – “Русенборг”. В цьому матчі букмекери віддають перевагу команді з Шотландії. Але я вважаю, що і “Русенборг” не простий суперник. “Селтік” вже пройшов один кваліфікаційний раунд перемігши вірменський “Алашкерт” з рахунком 6:0 по сумі двох матчів, а також сьогоднішній матч гратиме вдома. Проте “Русенборг” як на мене має деяку перевагу, адже як відомо чемпіонат Норвегії перебуває в самому розпалі, тому “Русенборг” має ігрову практику на данирй момент в офіційних поєдинках, в той час невідомо в якому стані підійде до нового сезону “Селтік”. Тож я вважаю, що сьогодні на полі явного лідера не буде, і пропоную поставити на обидві забють.

2)”Аякс” – “Штурм”. В цьому матчі бумекери також виділяють явногоь лідера, і це не важко здогадатись – “Аякс”. Але і “Штурм” не проста команда. В товариських матчах цього літа “Аякс” показує неваділ результати, лише 1 перемога над одним із любительських клубів Голандії. А от “Штурм” навпаки на передсезонних зборах показує чудові результати, вигравши 8 з 9 товариських матчів. Також в цьому матчі у “Аякса” під питанням участь кількох гравців. Тому вважаю, що “Штурм” сьогодні має шанси як мінімум не програти, тому поставлю тут також обидві забють.

3)”БАТЕ” – “ХІК”. В цьмоу матчі букмекер також виділив фаворита – господарів поля “БАТЕ”, проте я б не поспішав робити такі виснови перед стартом протистояння. Обидві команди перебувають як на мене в рівних умовах, адже чемпіонати Білорусі і Фінлаяндії перебувють на “екваторі” і обидв ікоманди посідають 1 місця і ведуть боротьбу за перемогу в чемпіонаті. Обидві команди в чемпіонатах дуже добре грають в атаці – “БАТЕ” за 17 турів забило 30 голів, а “ХІК” за 20 матчів забив 38 голів. Тож я вважаю, що сьогодні команди порадують голами, і ставлю обидві забють.

Експрес: Програш
-1000₴
21:45/25 лип
"Селтік" - "Русенборг"
21:30/25 лип
"Аякс" - "Штурм"
20:00/25 лип
"БАТЕ" - "ХІК"
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0