Експрес на ЛЧ Азії від Руслана Чепіля

19:05/11 кві '17

1) Локомотив Ташкент – Естеглал Тегеран. Сиутація в групі дуже напружена. Навіть Локомотив який перебуває на останнбому місці в групі може вийти дальше. Остання гра між цими командами закінчилася перемогою тегеранців з рахунком 2:0 на власному полі. Очікую рівної гри зі ставками обох команд на результат. В таких матчах частенько все вирішує 1 гол. Візьмемо ТМ.
2) Цзянсу Сайнті – Гамба Осака. В останніх матчах Цзянсу не може знайти своєї гри. А причина в травмах Тейшейри і Мартінеса. Один Рамірес не може тягнути команду. Гамба Осака набрала непогану форму в чемпіонаті але на виїзді з китайцями буде набагато важче. Попередня гра суперників закінчилась 1:0 на користь Цзянсу, мабуть гра знову буде напруженою. А відсутність зірок у Цзянсу зрівнює сили команд. Візьмемо ТМ.
3) Аль-Таавон – Аль-Ахлі Дубай. Фактично боротьба за 2 місце у групі. Попередній матч команди зіграли нульову нічию. В цьому матчі вага перемоги ще більша і ризикувати ніхто не буде. Аль-Ахлі виглядає трошки сильнішим за суперника, але підтримка власних трибун зрівнює шанси для Таавону. Ставимо ТМ.

Експрес: Програш
-1050₴
14:00/11 кві
Локомотив Ташкент - Естеглал Тегеран
14:35/11 кві
Цзянсу Сайнті - Гамба Осака
19:05/11 кві
Аль-Таавон - Аль-Ахлі Дубай
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0