Експрес на Латиноамериканський футбол від Анатолія Мирошниченка

23:59/30 кві '17

«Мільйонаріос» – «Атлетіко Уіла»
Мільйонаріос бореться за потрапляння до першої вісімки (зони плей-офф) колумбійської Апертури. Від Петролери їх відділяє 1 очко. Уіла розташовується на 15-й сходинці чемпіонату. На виїзді гості здобули лише 1 перемогу, не думаю, що ним це вдастся зробити і сьогодні проти більш іменитого суперника. Осанній раз Мільйонаріос тут програвав гостям аж 6 років тому. Думаю сьогодні в госей немає шансів і пропоную стаити на господарів з форою (-1.0).

«Насьйональ» – «Рампла Хуніорс»
Господарі вдома не програли жодного матчу в чемпіонаті. Рампла в гостях змогли здобути лише 1 перемогу. У останніх 5-ти очних зустрічах було зафіксовано 4 перемоги Насьйоналя та 1 нічия. Господарі значно переважають в класі гостей, що і відображають їх місця в турнірній таблиці. При своїх вболівальниках смугасті просто зобовязані перемагати такого суперника, що я думаю і відбудеться. Моя ставка перемога господарів з азіат. форою (-1.0).

«Коло-Коло» – «Палестино»
Коло-Коло, найтитулованіший чилійський клуб, лідер чемпіонату вдома прийматиме одного з аутсайдерів – ФК Палестино. Палестино в 11-ти матчах чемпіонату здобув лише 2 перемоги, на виїзді – 1. Коло-Коло здобув 6 перемог, 3 нічиї та двічі програвав. Вдома “вожді” непереможні, 1 нічия та 5 перемог і лише 1 пропущений гол. Думаю безпрограшна домашня серія білих продовжиться. Прогнозую впевнену перемогу Коло-Коло і ставлю на їх перемогу з форою (-1.0).

Експрес: Програш
-1000₴
23:59/30 кві
«Мільйонаріос» – «Атлетіко Уіла»
23:59/30 кві
«Насьйональ» – «Рампла Хуніорс»
23:59/30 кві
«Коло-Коло» – «Палестино»
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0