Експрес на кваліфікацію до Ліги Європи. Прогноз Ярослава Смика

22:05/24 сер '17

“Аустрія Вена” – “Осієк”
В першому матчі перемогу святкували австрійці (2:1). Тому в цьому матчі для мене фаворитом є саме господарі. “Осієк” в попередньому раунді пройшов “ПСВ”, що стало сенсацією. Але пройти і “Аустрію” для хорватів буде уже важко, і навряд чи вони в цьому матчі будуть претендувати навіть на нічию, адже “Аустрія” в дома буде більш впевнено грати.

“Хайдук” – “Евертон”
“Евертон” впевнено переміг “Хайдук” вдома (2:0). Сьогодні “іриски” виступатимуть на виїзді, проте думаю, це не помішає їм здобути перемогу, для впевненого проходу в груповий етап ЛЄ. У “Евертона” зараз зібралась дуже хороша команда з не менш хорошим тренером, і такій команді буде мало нічиєї з скромним хорватським клубом. Тому вважаю, що сьогодні знову переможе “Евертон”.

“Русенборг” – “Аякс”
“Аякс” дещо несподівано програв вдома перший поєдинок норвежцям з рахунком 1:0. Тож тепер потрібно розплачуватись тією ж монетою, і перемагати “Русенборг” вже на їх полі. “Аякс” вже вилетів з розіграшу ЛЧ, і тепер якщо вони вилетять і з ЛЄ, то це буде справжньою катастрофою для амстердамців і їх фанатів. Команда в “Божих синів” молода але вже зіграна і дуже якісна, яка вже показала в минулому сезоні, що і молода команда може боротись за трофеї. Тому очікую перемоги гостей, адже “Аякс” без єврокубків не “Аякс”.

Експрес: Програш
-1000₴
1. "Аустрія Вена" - "Осієк"
24.08.2017 22:05 ЕЕТ
2. "Хайдук" - "Евертон"
24.08.2017 22:00 ЕЕТ
3. "Русенборг" - "Аякс"
24.08.2017 21:45 ЕЕТ
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0