Експрес на футбол від Руслана Чепіля

20:00/23 лип '18

1) Чорноморець – Олімпік. Нарешті почався чемпіонат України, в перший день ми побачили декілька сенсацій. Думаю сьогодні сильнішим буде Олімпік. Олімпік провів 4 товариські матчі в двох виграв, а в двох програв. В останній грі доволі впевнено був переможений амбіційний Металіст 1925 з разунком 2:0. Чорноморець провів лише 2 гри з командою Балкани Зоря, яка особливим успіхом в першій лізі не відзначалась, проте в першому турі мінімально перемогла Прикарпаття. Експерти відзначали слабкість складу Чорноморця і пророкували йому боротьбу за виживання. Очікую досить важкої гри і невеликої кількості голів, а можливо навіть мінімальної перемоги Олімпіка.
2) Хобро – Копенгаген. Копенгаген дуже невдало стартував в чемпіонаті, програвши Хорсенсу з разунком 2:1. Вроді по статистиці команда виглядала непогано, багато ударів та небезпечних атак. Думаю з часом реалізація прийде, можливо навіть в сьогоднішньому матчі. Хобро аутсайдер минулого чемпіонату. Старт у Хобро видався також невдалим. Не бачу перспектив хоча б зачіпитись за очки в матчі проти Копенгагена. Пропоную взяти перемогу Копенгагену з форою -1.
3) Україна U-19 – Туреччина U-19. Поставимо на матч чемпіонату Європи до 19 років. Українці досить впевнено виглядають на цьому Євро. Перемога над Францією та нічия з англійцями свідчить про хорошу форму нашої команди. Туреччина в першому матчі достойно виглядала проти англійців і програла лише в кінці зустрічі. Але з французами турки посипались і програли розгромно. Дуже важко буде тренеру зібрати команду на гру яка нічого для них не вирішує. Поки Англія та Франція битимуться між собою в України прекрасний шанс пробитись в плей-оф. Віримо в нашого молодого Андрія Шевченка – Владислава Супрягу та команду. Пропоную взяти перемогу з форою -1.

Експрес: Програш
-1000₴
19:00/23 лип
Чорноморець - Олімпік
20:00/23 лип
Хобро - Копенгаген
18:30/23 лип
Україна U-19 - Туреччина U-19
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0