Експрес на футбол від Мручка Володимира

17:00, 09 кві 2017

1. Олександрія – Зоря,ТМ (2.5). Зоря не полишає надій на завоювання другого місця і продовжує наздоганяти Динамо, останню гру команда програла від Шахтаря і на цю гру буде настрояна на перемогу. Очні зустрічі на полі господарів не були надто забивні..а таких матчів було чотири в яких тільки в одному було забито 2 голи в матчі і не більше. Олександрія два матчі підряд програє з розгромним рахунком 4-1 і на цей матч не думаю, що пустять вже так багато. Ставимо ТМ (2.5).
2. Карпати – Дніпро, 1 тайм Дніпро не забє. Команди з другої шістірки, Карпати зараз набрали хід і вийшли нарешті з зони вильоту і випередили вони якраз Дніпро. Дніпро зараз не в найкращій формі оскільки гра будується на молодняку. Карпати вже 3 матчі не пропускають і здається налагодили гру в обороні. Карпати будуть боротись і це точно, не захочуть вони пропустити вперед госетей, тому не думаю що гості зуміють забити гол в першому таймі.
3. Шахтар – Чорноморець, фора 1 (-1.5). Шахтар лідер чемпіонату, впевнено йде на першому місці, має 49 забитих. Чорноморець замикає першу шістірку і явно є аутсайдером групи, команда забила всього лиш 17 голів, що дуже велика різниця. Виїздними іграми команда тоже не може похвалитись, команда не виграє 5 ігор вже. Шахтар в той момент переїхав на новий стадіон у Харкові і хочуть порадувати вболівальників.

Експрес: Програш