Експрес на футбол від Фаната

21:15/21 лип '18

1)”АСФ Зігендорф” – “Штурм Грац”. В цьому матчі “Штурм” явний фаворит. В минулому сезоні “Штурм” посів 2 місце в Австрійській Бундеслізі, і отримав право кваліфікуватись в ЛЧ. “Штурм” також добре провів передсезонну підготовку, вигравши 7 з 8 товариських матчів. Також вже в найближчу середу “Штурм” гратиме в кваліфікації ЛЧ проти “Аякса”. То в цьому кубковому матчі я вважаю “Штурм” буде налаштовуватись на гру з “Аяксом”, тож вважаю, що заб’є чи мало, аби підійти до матчу ЛЧ в хорошому настрої.

2)”Лудогорець” – “Етар”. “Лудогорець” в цьому сезоні вже провів 3 офіційних матчі. Виграв Суперкубок Болгарії і пройшов 1 раунд кваліфікації ЛЧ. В цьому матчі “Лудогорець” явний лідер, адже являється чинним чемпіоном, і гратиме на своєму полі. “Етар” ж один з аутсайдерів чемпіонату і явно не рівня “Лудогорцю”. В очних зустрічах, яких було 4, “Лудогорець” неодмінно перемагав, і всі з різницею в 4 і більше голів. Тож я вважаю, що і сьогодні “Лудогорець” переможе впевнено.

3)”Есб’єрг” – “Веннсюссель”. Обидві команди в минулому сезоні грали в нижчому дивізіоні, і посіли 2 і 3 місця відповідно, і отримали право поборотись за місце в Суперлізі, і в підсумку пройшли своїх суперників, і потрапили в данську Суперлігу. Це лише 2 тур чемпіонату, і від команд ще невідомо що чекати. В першому турі “Есб’єрг” зіграв в нічию 1:1, а “Веннсюссель” переміг 3:2. В 4 останніх матчах один проти одного обидві команди забивали. тож я пропоную нічого не вигадувати і взяти обидві заб’ють.

4)”Горіца” – “Олімпія Любляна”. Це перший тур чемпіонату Словенії в якому зійдуться середняк ліги “Горіца” і чинний чемпіон “Олімпія”. “Олімпія” вже зіграла 2 офіційних поєдинки в кваліфікації ЛЧ, і не змогла здолати “Крабах” за підсумком двох матчів. Тож тепер команда повністю сконцентрується на виступі в чемпіонаті. “Горіца” ж поки офіційних матчів не грала в цьому сезоні, а в товарисьих іграх показала невдалі результати. Тож я пропоную нічого не вигадувати, а ставити на “Олімпію”, адже чинному чемпіону не гарно програвати в стартовому турі.

Експрес: Програш
-1000₴
17:30/21 лип
"АСФ Зігендорф" - "Штурм Грац"
18:30/21 лип
"Лудогорець" - "Етар"
17:00/21 лип
"Есб'єрг" - "Веннсюссель"
21:15/21 лип
"Горіца" - "Олімпія Любляна"
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0