Експрес на футбол. Прогноз Ярослава Смика

22:00/13 лип '18

“Слуцьк” – “Гомель”
В цьому матчі є явний фаворит, і це господарі поля – “Слуцьк”. Ця команда йде на 5-й сходинці в таблиці і перебуває в хорошій формі, вигравши 4 з останніх 5-и матчів. “Гомель” один з аутсайдерів ліги, йде на 13-ій сходинці і має стільки ж очок (10), як і в команди, яка йде в зоні вильоту. В останніх 6-и очних зустрічах “Слуцьк” 5 разів перемагав “Гомель”. Тож пропоную і сьогодні поставити на перемогу господарів, але вважаю, що господарі не будуть надто результативні.

“Вексфорд” – “Дублін”
В цьому матчі ситуація дещо схожа до тої, що в матчі, який я описав вище. Тільки тут фаворит – гостьова команда “Дублін”, яка є лідером Першого Дивізіону Ірландії, і головним претендентом на вихід в вищу лігу. А от “Вексфорд” передостання команда чемпіонату. В останніх 5-и очних зустрічах “Дублін” 4 рази перемагав, а в останній грі і взагалі знищив “Вексфорд” 0:8. Тож я вважаю, що перемога гостей в цьому матчі справа часу, тому ставлю на них.

“Вікінгур Рейк’явік” – “Кеплавік”
“Вікінгур” середняк чемпіонату, а от “Кеплавік” головний “невдаха” цього сезону. “Кеплавік” за 11 стартових турів не здобув жодної перемоги. А от “Вікінгур” в останніх 4-х іграх здобув 3 перемоги, і перебуває в непоганій формі. В останньому матчі “Кеплавік” переграв “Вікінгур” (2:0) і вибив його з Кубку Ліги. Тож сьогодні на своєму полі “Вікінгур” повинен брати реванш за цю поразку і перемагати.

“Кедах” – “Джохор ДТ”
“Джохор ДТ” вже став достроковим чемпіоном. Але я вважаю, що це не завадить їм перемагати і дальше. “Кедах” йде на 4 місці, і лише на 1 очко відстає від 2-го місця. В останніх 6-и очних іграх “Джохор” виграв 4 матчі і 2 були зіграні в нічию. “Джохор” найкраща команда чемпіонату по різниці голів +30 (37:7). Я вважаю, що гості повинні перемагати, незважаючи на здобутий достроковий титул, тому ставлю на їх перемогу.

Експрес: Програш
-1000₴
18:45/13 лип
"Слуцьк" - "Гомель"
22:00/13 лип
"Вексфорд" - "Дублін"
21:30/13 лип
"Вікінгур Рейк'явік" - "Кеплавік"
16:00/13 лип
"Кедах" - "Джохор ДТ"
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0