Експрес на футбол. Прогноз Ярослава Смика

22:00/16 кві '18

“Деррі СІті” – “Богеміанс”
“Деррі” зараз в чудовій формі, команда виграла останні 5 матчів чемпіонату, і 1 гру кубку Ірландії. А от “Богеміанс” поки показує середні результати, і перебуває в середині таблиці з 12-а балами. В цьому матчі варто скористатись хорошою формою господарів. І я так і зроблю і поставлю на їх чисту перемогу. Тим паче що в останніх 8-и очних іграх “Деррі” неодмінно перемагав “Богеміанс”, тож сьогодні варто очікувати 9-ї перемоги.

“Уеска” – “Барселона Б”
В цьому маті зійдуться команди з різними завданнями на цю кінцівку сезону. “Уеска” зараз бореться за вихід в ЛаЛігу і в разі перемоги сьогодні збереже дуже хороші шанси на пряму путівку до Прімери. Друга команда “Барселони” в зоні вильоту на 19-й сходинці, і всього на 2 очки відстає від рятівного 18-го місця. Зараз обидві команди в поганій формі, “Барса Б” не виграє вже 7 турів поспіль, а от “Уеска” яка довгий час лідирувала в Сегунді, не здобувши ні одної перемоги в останніх 8 турах опустилась на 3-е місце. Тож я вважаю, що зараз як ніколи вчасно перервати цю безвиграшну серію для “Уески”, адже “Барса Б” непоганий суперник для “Уески”, яка виграла дві останні гри проти них. тому в цьому матчі ставлю на господарів.

“Йонг Аякс” – “Неймеген”
Це без сумніву дуже цікавий та інтригуючий поєдинок з точки зору турнірної таблиці.
“Йонг Аякс” йде 3-м, а “Неймеген” 2-м. Проте, як відомо “Йонг Аякс” ніяк не зможе вийти в Ередивізі, поки там грає основний “Аякс”. Тож “Неймеген” за підсумками цього матчу має шанси на чисте 1-е місце в таблиці. Однак і “Йонг Аякс” не здасться без бою це точно. Тож я очікую важкої боротьби за важливі 3 очки, і вважаю, що команди будуть дуже обережні і голами не порадують.

“Асколі” – “Парма”
“Парма” має дуже хороші шанси на повернення в Серію А, і фанати “хрестоносців” будуть дуже раді поверненню і будуть палко підтримувати своїх улюбленців. “Асколі” претендент на виліт, команда посідає 20-е місце і до рятівного місця 3 очки. Проте жага “Парми” до повернення в еліту італійського футболу буде сильнішою, і в матчі з одним із аутсайдерів “Парма” просто зобов’язана перемагати.

Експрес: Виграш
+9000₴
21:45/16 кві
"Деррі Сіті" - "Богеміанс"
22:00/16 кві
"Уеска" - "Барселона Б"
21:00/16 кві
"Йонг Аякс" - "Неймеген"
21:30/16 кві
"Асколі" - "Парма"
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
+2600₴
21:30/16 кві
"Асколі" - "Парма"
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 2