Експрес на футбол. Прогноз Ярослава Смика

21:45/19 сер '17

“Жирона” – “Атлетико”
Сьогодні “Атлетико” поїде в гості до новачка прімери “Жирони”. Мадридці є фаворитами зустрічі, і це всі розуміють, і навіть в “Жироні”. “Матрацники” повинні сьогодні перемагати і брати перші 3 очка в сезоні. Але і господарі не бажатимуть розгрому в своєму деб’ютному матчі в еліті іспанського футболу. Прогнозую перемогу “Атлетико” на класі.

“Ювентус” – “Кальярі”
Чемпіон Італії прийматиме одного з аутсайдерів сезону. “Юве” практично зберіг кістяк команди, втративши лише одного з лідерів захисту Бонуччі. Проте команда зробила кілька дуже якісних придбань як і в захисну ланку так і в атаку команди. “Стара синьйора” після програшу Суперкубку повинна бути по спортивному злою і без проблем перемагати суперника сьогодні.

“Верона” – “Наполі”
“Верона” після сезону в Серії Б знову повернулась в Серію А. Проте календар звів “жовто-синіх” в першому турі з одним із претендентів на високі місця. “Наполі” вже зіграло один матч кваліфікації до ЛЧ, де перемогло “Ніццу” (2:0). “Наполі” має більш сильніших гравців у складі ніж “Верона”, і сьогодні саме клас гравців неаполітанського клубу буде грати велику роль. І я чекаю легкої перемоги “Наполі”.

Експрес: Програш
-1700₴
1. "Жирона" - "Атлетико"
19.08.2017 21:15 ЕЕТ
2. "Ювентус" - "Кальярі"
19.08.2017 19:00 ЕЕТ
3. "Верона" - "Наполі"
19.08.2017 21:45 ЕЕТ
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0