Експрес на футбол. Прогноз Ярослава Смика

22:00/10 кві '17

“Башакшехір” – “Галатасарай”
Матч команд з вершини таблиці. Обидві команди ведуть боротьбу за потрапляння в Лігу Чемпіонів. Тому, команди не збираються дарувати очки один одному. А “Башакшехір” в разі перемоги і взагалі може ще поборотись за чемпіонство з “Бешикташем”. Знаючи пристрасті турецької ліги, очікую багато боротьби в матчі і голів від обох команд.

“Ельфсборг” – “АІК”
Це лише 2 тур шведської ліги Аллсвенскан. І судити зараз щось, дуже важко. Адже команди, ще не розігрались як слід і не набрали кондицій. Тому зроблю прогноз дивлячись на минулий сезон, де “АІК” зайняв 2 місце, а “Ельфсборг” фінішував 5-тим. В першому турі гості зіграли в нічию, і тому, щоб не віддалятись від першого місця їм потрібно перемагати.

“Урал” – “Оренбург”
“Оренбург” веде боротьбу за виживання і займає передостаннє місце в таблиці. В “Урала” справи дещо кращі, вони випереджають 18 сходинку на 5 очок, але це не дозволяє їм почуватись впевнено. “Урал” виграв два останні матчі, і не думаю що в цьому матчі вони програють.

“Новара” – “Верона”
“Верона” все ще веде боротьбу за пряму путівку в Серію А. У обох команд статистика за останні матчі не дуже хороша. І зважаючи на низьку результативність Серії Б, не очікую багато голів в цьому матчі.

“Марітіму” – “Шавіш”
Зустріч двох міцних середнячків Ліги Сагреш. Як правило в таких матчах у Португалії очікувати багато голів від таких команд – справа марна. Команди більш заточені на боротьбу, і хочуть зачепитись за будь яке очко. Тому, не вірю що в цьому протистоянні буде забито багато голів.

“Ле Мон” – “Цюрих”
“Цюрих” не планує надовго залишатись у Челендж Лізі, і на всіх парах мчить у Супер Лігу Швейцарії. “Цюрих” впевнено займає 1-у сходинку, а от “Ле Мон” займає 6-у позицію, а різниця між сьогоднішніми суперниками 32 очка, тому питань про фаворита в цьому матчі немає. Перемога “Цюриха”.

Експрес: Програш
-500₴
20:00/10 кві
"Башакшехір" - "Галатасарай"
20:00/10 кві
"Ельфсборг" - "АІК"
17:30/10 кві
"Урал" - "Оренбург"
21:30/10 кві
"Новара" - "Верона"
22:00/10 кві
"Марітіму" - "Шавіш"
20:45/10 кві
"Ле Мон" - "Цюрих"
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0