Експрес на Чемпіонат Світу від Миколи Марчука

21:45/05 вер '17

Італія-Ізраїль

Італія в попередньому турі поступила без шансів Іспанії і тому сьогодні потрібно реабілітуватися і на мою думку це італійцям під силу ,бо гра відбувається вдома ,де шалено підтримують вболівальники ,плюс противник не такий уже грізний і уже не вмотивований,тому усі аспекти на користь господарів ,тому ставлю на тотал в цьому матчі!

Молдова – Уельс

Молдова повний аутсайдер своєї групи і мотивації у неї уже немає ,щоб дати хороший бій своєму супернику ,та й майстерності не вистачить , щоб нав’язати боротьбу.
Уельсу сьогодні потрібна лише перемога ,щоб і на далі боротися за вихід на Чемпіонат Світу .Тому мотивації не бракує гостям ,тому ставлю на гостей ,які за рахунок майстерності сьогодні і переможуть!

Австрія-Грузія

Грузія уже втратила усі шанси на вихід із групи , а от їхній опонент ще має шанс ,тому потрібно сьогодні обов’язково перемагати ,щоб і на далі сподіватися на прохід ,плюс гра для Австрії відбувається вдома ,тому це вагомий плюс ,щоб здобути бажані три залікові пункти .Тому ставлю на перемогу господарів які за рахунок майстерності і рідних трибун здобудуть перемогу!

Експрес: Програш
-1000₴
21:45/5 вер
Італія-Ізраїль
21:45/5 вер
Молдова - Уельс
21:45/5 вер
Австрія-Грузія
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 8