Експрес на чемпіонат Нікарагуа: граємо коефіцієнт 3,37

00:00, 19 кві 2020
Грає
Зібрали для Вас експрес на останній тур чемпіонату Нікарагуа з поєдинків «Чінандега» – «Окоталь» та «Халапа» – «Реал Естелі». В першому поєдинку очікуємо на позитивний результат для господарів поля, а в другому навпаки, гості будуть боротись за перемогу.

«Чінандега» – «Окоталь»

«Чінандега» середняк чемпіонат, на даний момент команда посідає 7-у сходинку в таблиці і на 2 очки відстає від зони плей-офф. В останніх турах команда показала невдалі результати, через що і майже втратила шанси на прохід в плей-офф. Команда програла 3 останні матчі з загальним рахунком 1:8, що правда в суперниках команда мала 2-у і 3-ю команди чемпіонату. Також в команди жахлива різниця голів -12, що може і стати проблемою при проході в наступний раунд турніру.

«Окоталь» один з аутсайдерів чемпіонату, і команда вже ні на що не претендує. Команда посідає 19-у сходинку з 13-а очками. Чемпіонат видався для команди невдалим, здобувши за 17 поєдинків лише 3 перемоги. Різниця голів у команди така ж, як і в суперника -12.

«Чінандега» надіється на диво, і впевнений, що команда прагнутиме перемогти, адже в разі поразки «Ювентуса Мангуа» у своєму матчі, і в разі перемоги «Чінандеги», саме останні пройдуть у плей-офф. Для «Окоталь» гра вже нічого не вирішує, тому команда може розслабитись. Тому «Чінандега» на своєму полі просто зобов’язана поборотись за такі важливі 3 очки.

«Халапа» – «Реал Естелі»

«Халапа» міцний середняк чемпіонату і вже гарантували собі участь у плей-офф, навіть не зважаючи на невдачі в останніх 4-х турах, де команда здобула лише 2 очки з 12-и можливих. Також «Халапа» єдина команда із зони плей-офф, у якої мінусова різниця голів – 3 (16:19).

«Реал Естелі» один з грандів місцевого футболу, і зараз команда на 2-й сходинці в таблиці, що правда ділить її з «Діріангеном» – у обох по 32 очки. Команда не погано забиває – 27 забитих і це 3-й показник в чемпіонаті, а пропускає найменше на рівні з тим же «Діріангеном» -10 пропущених.

«Халапі» вже не має за що боротись. А от «Естелі» безперечно прагнутиме перемогти і за підсумками турніру посісти 2-у сходинку, що на пряму переводить команду в півфінал плей-офф. Очні зустрічі дають розуміти, що гості мають всі шанси на здобуття 3-х очок, адже за останні 5 матчів, «Естелі» 3 рази перемагав «Халапу», де одна з перемог на полі «Халапи» завершилась розгромом господарів з рахунком 0:10. Тому я вважаю, що вмотивовані гості без проблем заб’ють мінімум 2 голи.

Експрес: Програш
Чемпіонат Нікарагуа
00:00/19 кві
«Чінандега» - «Окоталь»
Чемпіонат Нікарагуа
00:00/19 кві
«Халапа» - «Реал Естелі»
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Безкоштовні ставки
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0