Експрес на АПЛ від Ореста Гуцула

19:30/11 сер '18

Під старт АПЛ вирішив запустити ще один експрес, хоч мені і не дуже дається цей вид ставок. Перші тури частенько багаті на несподіванки і про справжню форму команд відомо занадто мало, аби робити сміливі прогнози, тому спробую спіймати свою вдачу в крупному вигляді.

Вулверхемптон – Евертон
Обидві команди зробили дуже багато покупок, в обох командах гігантський португальський слід, можна було б поставити на верховий тотал, але глянувши на коефіцієнти я зробив висновок, що “вовків” переоцінюють і взяти Евертон зі страховкою і таким коефіцієнтом – дуже вигідний, як на мене, варіант.

Уотфорд – Брайтон
Обидві команди зірок з неба не хапають, але склад “шершнів” виглядає більш зіграним і зірковим. Як на мене, все вирішиться в одному-двох моментах, де мають з’явитися гравці, які можуть зробити різницю. У Уотфорда таких більше.

Борнмут – Кардіфф
Хотів взяти на цей матч перемогу господарів, але якщо грати експрес, то треба шукати шось з більшим коефіцієнтом і варіант з верховим тоталом виглядає дуже вірогідним. Борнмут вміє грати результативно, гра у команди поставлена яскрава, а Кардіфф у будь-якому випадку буде зарядженим, адже вони повернулись в еліту.

Фулгем – Крістал Пелас
В лондонських дербі АПЛ прибуло! І цей матч має стати прикрасою першого туру. Емоцій має бути за край. Фулгем дійсно дуже класно і якісно підсилився, але всім цим придбанням треба час, аби притертися одне до одного. В той же час, “орли” лише частково підсилили проблемні позиції і готові з дуже хорошим і зіграним складом йти в бій. Перестраховка не завадить, тим більше коефіцієнт привабливий.

Експрес: Програш
-300₴
19:30/11 сер
Вулверхемптон - Евертон
17:00/11 сер
Уотфорд - Брайтон
17:00/11 сер
Борнмут - Кардіфф
17:00/11 сер
Фулгем - Крістал Пелас
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0