Експрес на АПЛ. Граємо коефіцієнт 2,58

18:30, 16 лют 2020
Грає
26-й тур в англійській Прем’єр-лізі розтягнувся на 11 днів. Чим ближче до закінчення чемпіонату, тим цікавішими стають матчі. Кожен клуб вирішує свої завдання різного масштабу.

«Саутгемптон» – «Бернлі». «Сотон» почав рік дуже потужно. Навіть стали вже виднітися єврокубкові надії команди, але настав спад і на клуб, швидше за все, знову чекає боротьба за збереження прописки в АПЛ. Особливо прикрою стала поразка в кубковому матчі проти «Тоттенхема» в Лондоні. Підлеглі Хазенхюттля вели в рахунку 2:1, але поступилися 2:3. «Бернлі» на відміну від «Сотона» останні матчі провів вдало: дві перемоги і нічия в останніх трьох турах дозволяють команді Шона Дайча перебувати в таблиці АПЛ вище «Святих» на дві позиції за однакової кількості балів (по 31) Звичайно, очки не завадять обом клубам і матч обіцяє бути бойовим. Думаю, голів багато забито не буде. Варіант для експреса: «ТМ (3)» за 1.44.

«Норвіч» – «Ліверпуль». На що можна поставити у зустрічі останньої команди ліги і першої, для якої чемпіонство цього року може стати задовго достроковим? Відповідь Ви знаєте самі. Для ординара можна було пошукати варіанти з голом «Норвіча» або форою (-1.5) на «Ліверпуль», але для експреса можна взяти просто перемогу гостей за 1.28.

«Арсенал» – «Ньюкасл». Цікаво, що обидві команди мають ідентичні показники в останніх матчах. В основному обидва клуби грають внічию і рідко перемагають. При всій повазі до «Арсеналу», як до команди, що була колись в «Big 4», зараз можна поставити знак рівності між ним і «Ньюкаслом». Обидва клуби набрали по 31-му очку. «Арсенал» знаходиться на 10-му місці, а «Ньюкасл» на 12-му. Звичайно, потенціал вище у «Гармашів» і команда Артети повинна перервати серію невиразних матчів. На «Емірейтс» необхідно обігравати «Сорок». На це і поставимо. «П1» йде з коефіцієнтом 1.4.

Загальний коефіцієнт експреса вийшов 2.58. Ставимо в БК «Фавбет». Удачі!

Експрес: Виграш
АПЛ
14:30/15 лют
«Саутгемптон» - «Бернлі»
АПЛ
19:30/15 лют
«Норвіч» - «Ліверпуль»
АПЛ
18:30/16 лют
«Арсенал» - «Ньюкасл»
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0