Експрес на 21.04.2017 прогноз Олександра Воронцова

21:45/21 кві '17

Шановні читачі, учасники групи, прошу вибачення, якщо когось з вас підвів своїми прогнозами на ЛЄ, однак це життя і таке трапляється)))Не засмучуємося, адже маю на Завтра гарний експрес, який на мою думку повинен заїхати без питань(все як завжди))).
1. Динамо Шахтар, матч з солідною вивіскою,як для українського футболу тому вважаю,що команди не спатимуть у своїх воріт а будуть налаштовані довести одне одному хто з них кращий, що повинно вилитися у голи, яких на мою думку повинно бути не менше 3х, тому мій вибір ТБ 2,5 голів у матчі
2. Кельн Хоффенхайм, також гарний матч, німці любителі забивати, Хоф йде на третій строчці, яка дає шанс грати у ЛЧ, тому буде боротися за 3 очки однозначно, але жі Кельн не сама гірша команда, яка також знаходиться у першій половині німецької БЛ і тому, я вважаю, що команди обміняються голами, але все ж таки Хоф трохи сильніше і зможе взяти три очки, однак, мій вибір ТБ 2,5 голів у матчі.
3.Нансі Марсель, вважаю, що команда у Марселя майстеровитіша і завтра це на полі доводе, однак Нансі потрібно набирати також очки аби уникнути пониження у класі, алееее, все ж таки Марсельці повинні завтра обіграти Нансі, оскільки це дасть їм змогу боротися за ЛЄ.
4.Уфа ЦСКА…ЦСКА не вдалося вдома переграти Ростов, що віддалило їх від Спартака, який в свою чергу виграв матч з Зенітом, однак я вважаю, що враховуючи майбутнє протистояння ЦСКА з Спартаком, армійці повинні перемагати в таких матчах як з УФОю аби не відпускати Спартак ще далі, адже чемпіонство його не за горами.
5. І нарешті, хочу додати тенісний матч в якому Гоффен гратиме проти Джокса…здається, давно не було таких гарних коефіцієнтів на Джокса і я не можу ним не скористатися і тому візьму фору серба -2,5

Експрес: Програш
-500₴
20:00/21 кві
Динамо Шахтар
21:30/21 кві
Кельн Хоффенхайм
17:00/21 кві
УФА ЦСКА
21:45/21 кві
Нансі Марсель
16:00/21 кві
Гоффен Джоковіч
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 2