Експрес на 17-й тур УПЛ від Анатолія Волкова

19:30/04 гру '16

Журналіст Football.ua, прогнозист «Рейтингу букмекерів» Анатолій Волков, пропонує експрес-ставку на 17 тур вітчизняного чемпіонату, в якому на нас чекає дербі, інтригуюче протистояння «Зорі» та «Дніпра», а також центральний матч туру в Полтаві.

Тур розпочнеться двома поєдинками, що відбуватимуться в один час: у Полтаві «Ворскла» прийматиме київське «Динамо», а «Чорноморець» прийматиме «Волинь». Пропоную варіанти для ставок на кожен із цих матчів. Щодо полтавського, то тут звертає на себе увагу той факт, що господарі, по-перше, в середу провели виснажливий матч у Дніпра на Кубок. А тому грати проти «Динамо» без м’яча, витрачаючи майже всі фізичні ресурси на руйнування чужих атак (у такому перебігу подій, гадаю, ніхто не сумнівається) господарям буде неймовірно складно. По-друге, у полтавців є відчутні кадрові проблеми в атаці: Коломоєць не зіграє через травму, Хльобас – за умовами орендної угоди. При цьому, сказати, що хтось із гравців групи атаки «Ворскли» перебуває наразі у відмінній формі, важко. Зрештою, вся команда наразі переживає не найкращі часи через фінансову кризу клуба. Гадаю, господарі не зможуть забити – ще й тому, що «Динамо» навряд чи повторить свої помилки зразка матчу першого кола.

Щодо матчу в Одесі, то тут пропоную просто поставити на перемогу господарів. Причина очевидна – «Волинь» в останніх турах буквально розвалювалася на очках по ходу матчів. Моряки завдяки перемозі можуть забезпечити собі місце в перші шістці за підсумками літньо-осінньої частини чемпіонату. У господарів є всі передумови для здобуття перемоги.

У трьох останніх поєдинках чемпіонату «Карпати» демонструють дуже зрілий та потужний футбол. Відтак навіть у матчі з «Зорею» команда була близькою до перемоги. До слова, в попередньому турі в такому ж прогнозі якраз передбачалося те, що львів’яни не програють. Пропоную такий же варіант для ставки й цього разу – «Олімпік» наразі хоч і в повному порядку, та «Карпати» наразі здатні здобути очки в матчі з одним із лідерів. Сили в цьому двобої приблизно однакові.

Останнім матчем туру, який пропоную внести до експресу, зустріч у Кропивницькому, де «Зірка» прийматиме «Олександрію». Пропоную поставити на те, що гості не програють – олександрійці востаннє програвали в обласному дербі 12 років тому, ще в другій лізі.  До того ж, матч відбудеться на нейтральному полі, в Запоріжжі.

Експрес: Програш
1. «Ворскла» – «Динамо» Київ
03.12.2016 14:00 ЕЕТ
УПЛ
2. «Чорноморець» – «Волинь»
03.12.2016 14:00 ЕЕТ
УПЛ
3. «Олімпік» – «Карпати»
04.12.2016 14:00 ЕЕТ
УПЛ
4. «Зірка» – «Олександрія»
04.12.2016 19:30 ЕЕТ
УПЛ
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 33%
Не пройде 67%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
33% гравців вважають
що ця ставка виграє!
До
10000
в подарунок щомісяця
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0