Експрес на 16-й тур УПЛ від Анатолія Волкова

17:00/27 лис '16

Журналіст Football.ua, прогнозист «Рейтингу букмекерів» Анатолій Волков, пропонує експрес-ставку на 15 тур вітчизняного чемпіонату, в якому перші чотири команди ліги гратимуть у гостях проти непростих суперників.

Київський гранд у 16-ому турі гратиме в Луцьку. Зважаючи на те, скільки фізичних і моральних сил витратили столичні в Неаполі в середу, а також, найімовірніше, важкий газон «Авангарду», на якому й гратимуть команди, маємо передумови для того, щоб очікувати справді конкурентного поєдинку. Навіть попри всі проблеми нинішньої «Волині» з її підбором футболістів. До слова, Йожеф Сабо після матчу лучан у Кропивницькому сказав, що у Віталія Кварцяного немає ні футболістів, ні команди, прямо вказавши на низькосортність виконавців. В останніх буде шанс довести свою спроможність грати на цьому рівні. Пам’ятаючи поєдинок першого кола між цими суперниками, можна констатувати, що «Волинь» усе ж може гідно зіграти проти втомленого гранду. До того ж, усі свої очки цього сезону лучани здобули саме вдома. Навряд чи це допоможе господарям взяти очки в матчі, проте не слід чекати розгрому.

В останніх дев’яти матчах «Чорноморець» виграв лише один раз, і при цьому забив лише три м’ячі. До того ж, більше одного м’яча за матч одесити забивали у нинішньому сезоні лише двічі. Попри високе шосте місце Моряки – найменш результативна команда чемпіонату, яка забила тільки 11 голів у 15 турах. Та й в останніх матчах «Чорноморець» в атаці мав дуже блідий вигляд. Тому не думаю, що команда зможе переконливо зіграти в цьому плані й проти «Зірки». Гадаю, є сенс поставити на індивідуальний тотал голів господарів з позначкою «менше…». До речі, «Зірка» 5 із 10 останніх матчів зіграла на нуль в обороні.

Після попереднього матчу «Ворскли» Василь Сачко відверто поговорив з журналістами, відповідаючи на їхні запитання. За словами наставника полтавців, у команді є футболісти, які більше думають про пошук нового місця роботи, ніж про те, як нарешті витягнути «Ворсклу» в першу шістку. Безгрошів’я боляче б’є по клубові в цілому, і по результатам команди, зокрема. Гадаю, в останніх двох матчах року гра зелено-білих тільки погіршуватиметься, тому не вірю в перемогу команди в Дніпрі в матчі проти «Сталі».

В останніх восьми матчах «Карпати» не забивали тільки одного разу – коли мінімально поступилися «Сталі». «Зоря» ж узагалі в сезоні не забивала лише тричі, до того ж у захисті підопічні Юрія Вернидуба останнім часом діють не зовсім злагоджено. Гадаю, в матчі львів’ян і луганців обидві команди зможуть забити.

Експрес: Програш
1. «Динамо» Київ – «Волинь»
26.11.2016 19:30 ЕЕТ
УПЛ
2. «Чорноморець» – «Зірка»
26.11.2016 14:00 ЕЕТ
УПЛ
3. «Сталь» – «Ворскла»
26.11.2016 14:00 ЕЕТ
УПЛ
4. «Карпати» – «Зоря»
27.11.2016 17:00 ЕЕТ
УПЛ
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
До
10000
в подарунок щомісяця
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0