Експрес на 14-й тур УПЛ від Анатолія Волкова

19:30, 06 лис 2016

Журналіст Football.ua, прогнозист «Рейтингу букмекерів» Анатолій Волков, пропонує експрес-ставку на 14 тур вітчизняного чемпіонату, в якому фаворитом кожного з матчів будуть гості.

 

В останніх дев’яти матчах за участі «Волині» щоразу було забито щонайменше два м’ячі. Команда у Віталія Кварцяного – молода, і при цьому дуже завзята, якщо говорити про атакувальну роботу, проте не така надійна, як раніше, якщо говорити про роботу всього колективу саме на захист. Відтак, впродовж усієї цієї серії лучани не пропускали всього раз, коли розгромили «Дніпро». При цьому, «Сталь», суперник «Волині» в 14 турі, є командою вкрай невеселою, якщо говорити про загальну кількість м’ячів в поєдинках за її участі. Проте підопічні Галла забивають в останніх трьох зустрічах, до того ж – найчастіше в матчах, де фігурує «Сталь», все ж забивається принаймні два м’ячі. Тому пропоную поставити на одну з двох подій з однаковим коефіцієнтом (1,41): або на тотал голів більше 1,5, або на те, що гості заб’ють.

Також, щодо тоталу м’ячів, то можна сміливо брати більше 2,5 в поєдинку «Зірки» та «Олімпіка». Цього сезону в матчах за участі «Олімпіка» жодного разу на забивалося менше двох голів, а в шести з восьми останніх матчів команди голів було не менше трьох. В останніх чотирьох поєдинках «Зірки» теж було забито щонайменше два м’ячі. Та й у першому колі зустріч між цими суперниками завершилася з рахунком 4:2 на користь команди Романа Санжара.

Навіть попри ймовірну втому «Зорі» після поєдинку Ліги Європи, вважаю команду Юрія Вернидуба фаворитом матчу проти «Чорноморця», який, за прикладом протистояння з «Фейєноордом», також пройде в Одесі (можливо, є сенс говорити про повну адаптацію луганчан до арени та газону). Тому пропоную поставити на перемогу «Зорі». Одесити, до речі, з останніх семи матчів виграли лише один. Феєрична серія Моряків уже давно позаду. Мабуть, без зарплатні перемагати все-таки важче…

Також пропоную поставити на перемогу київського «Динамо» в Дніпрі – просто тому, що команда Дмитра Михайленка наразі перебуває в стані, близькому до жалюгідного, перемігши всього раз в з останніх 13 спроб. Столичні хоч і самі наразі не хапають з неба зірок, та все ж у матчах із аутсайдерами, як ось «Карпати» чи «Дніпро», проблем у підопічних Сергія Реброва не повинно бути. Зрештою, в матчі з львів’янами їх і не було. Гадаю, так трапиться і цього разу.

Експрес: Програш
УПЛ
17:00/4 лис
«Волинь» – «Сталь»
УПЛ
14:00/5 лис
«Зірка» – «Олімпік»
УПЛ
17:00/6 лис
«Чорноморець» – «Зоря»
УПЛ
19:30/6 лис
«Дніпро» – «Динамо» Київ
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0