Експрес на 11-й тур УПЛ від Анатолія Волкова

19:30/16 жов '16

Журналіст Football.ua, прогнозист «Рейтингу букмекерів» Анатолій Волков пропонує експрес-ставку на 11 тур вітчизняного чемпіонату, який цілком може стати найцікавішим допоки в чемпіонаті.

Цього разу пропоную взяти до уваги п’ять поєдинків із шести – всі, крім поєдинку в Олександрії – гадаю, у контексті ставки цей матч є доволі ризикованим та непередбачуваним.

Для початку звертає на себе увагу дербі Донецька, яке відбудеться, щоправда, в Сумах. Гадаю, тут не варто шукати складні шляхи, тому пропоную й надалі гнути свою лінію – ставити на те, що «Шахтар» забиватиме в другому таймі. Причина – статистика, яка свідчить про те, що в останніх дев’яти зустрічах чемпіонату «Гірники» в перших таймах забивали лише тричі, в других – 16.

Щодо матчу іншого гранда, в Одесі, гадаю, слід чекати доволі впевненої перемоги киян – якщо не за рахунком, то принаймні за грою. Щонайменше в атаці команда Сергія Реброва значно додала в останніх матчах (якісні другі тайми проти «Олімпіка» та «Бешикташа», сильний матч проти «Зірки»), плюс – Ярмоленко перебуває у відмінній формі. Відтак, попри те, що «Чорноморець» в останніх семи поєдинках чемпіонату виграв 5 разів і пропустив лише один гол, переконаний у тому, що «Динамо» виграє.

Також можна чекати в цьому турі й перемоги «Зорі». Луганчанам протистоятиме «Волинь», котрій не зможе допомогти досвідчений Герасимюк. Молода команда Кварцяного навряд чи зможе встояти в гостях в одного з лідерів чемпіонату. Колективу Вернидуба достатньо зіграти на класі.

У Кропивницькому в одинадцятому турі гратиме «Ворскла». Команді Василя Сачка нікуди відступати (та й самому тренеру слід підкріплювати результатами свою позицію), тому переконаний, що команда не програє. Також пропоную зупинитися на такому ж варіанті щодо матчу «Карпати» – «Дніпро», і поставити на непрограш господарів. Зміна тренера часто є каталізатором, який надихає, для багатьох команд. Тому на емоціях «Карпати» не поступляться «Дніпрові».

Експрес: Програш
УПЛ
17:00/15 жов
«Олімпік» – «Шахтар»
УПЛ
19:30/15 жов
«Чорноморець» – «Динамо» Київ
УПЛ
17:00/15 жов
«Зоря» – «Волинь»
УПЛ
17:00/16 жов
«Зірка» – «Ворскла»
УПЛ
19:30/16 жов
«Карпати» – «Дніпро»
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0