Експрес на 1/8 фіналу Євро-2024: граємо коефіцієнт 3,80

22:00, 02 лип 2024
Розбираємо заключні матчі 1/8-ї фіналу Євро-2024. На черзі протистояння на «Альянц Арені в Мюнхені й «Ред Булл Арені» у Лейпцигу. Акцентуємо увагу на викладках статистики.

Румунія – Нідерланди

«Помаранчеві» завжди сповідували агресивний пресинг. При ван Галі він був інтенсивнішим, тоді як при Кумані бачимо трохи більше прагматизму в діях. Якщо з австрійцями та поляками Нідерланди грали першим номером, з акцентом на атаку, то у поєдинку проти французів гра від оборони призвела до підвищеної частоти порушень.

Румуни лише в одному випадку з трьох поступалися за порушеннями на груповій стадії (у третьому турі словакам – 10:11), тоді як українців і бельгійців за фолами «курчата» перебивали. У 1/8-й фіналу букмекер вірить в румунів з точки зору переваги над «летючими голландцями» відносно порушень правил. Виходячи з того, що у груповому раунді, під час гри першим номером, Нідерланди стабільно поступалися опонентам в даному аспекті, є сенс і в майбутньому протистоянні розставляти пріоритети на користь Румунії.

Пригадуючи той же відбірковий цикл за участю румунів й конкретно поєдинки проти прямих конкурентів в особі Швейцарії та Ізраїлю, констатуємо те, що «курчата» у всіх чотирьох іграх брали гору над суперником за фолами – 13:11 і 9:4 в дуелях з «Наті» й 11:10 та 14:13 у зустрічах проти євреїв, плюс була і виїзна гра з косоварами, де Румунія також зберегла наявну тенденцію – 13:8.

Підопічні Йорданеску мають робити висновки з матчу Нідерланди – Австрія, де інтенсивний пресинг підопічних Рангніка став запорукою успіху, з підсумковою кількістю фолів на користь «червоно-білих» у вигляді цифр 16:10. Румуни агресивно зустрічатимуть суперника на своїй половині поля, позбавляючи того вільного простору, що неминуче виллється у високі показники за вищезгаданим ігровим елементом.

Австрія – Туреччина

Порівняно з попередніми сімома матчами 1/8-ї фіналу Євро-2024, у майбутньому поєдинку трейдери вірять у підвищену частоту фолів як ніколи, виставляючи їх на рівні 26.5. Наприклад, у іншому поєдинку даного ігровго дня (Румунія – Нідерланди) тотал нижче одразу на три пункти (23.5). Причина такого підвищення зрозуміла – високий пресинг австрійців у поєднанні з гарячим, агресивним футболом турків.

У всіх трьох зустрічах групового раунду австрійці пробивали індивідуальний верх за порушеннями, тоді як у двох випадках, з величезною перевагою перебивали суперника за даним елементом – 18:10 з французами, 15:15 з поляками й 16:10 з голландцями. Загалом, за 270 хвилин, колектив Рангніка сфолив аж 49 разів, що є найвищою цифрою на турнірі за підсумком перших трьох матчів.

Що говорити, якщо навіть у контрольних поєдинках (у всіх чотирьох в 2024-му), перед стартом великого форуму, Австрія не зраджувала собі у наступних дуелях: Швейцарія – 17:12, Сербія – 19:14, Туреччина – 15:9, Словаччина – 14:12. У цьому аспекті турки проводять ігри куди з більш скромними показниками. На груповій стадії «місячні зірки» лише в одному поєдинку з трьох оформили суттєву перевагу над опонентом (16:8 проти Португалії).

Дане протистояння закриває програму 1/8-ї фіналу й саме цей двобій бачиться найемоційнальнішим, в якому буде багато дрібного фолу, з частими агресивними сплесками з обох сторін, так само як і фінальний відрізок матчу обіцяє бути нервовим, де португальському рефері Соарешу Діашу неодноразово доведеться втихомирювати запал гравців. Фоли і картки – вірний напрямок ставки в прематчі.

Експрес: Програш
Євро-2024. 1/8 фіналу
19:00/2 лип
Румунія – Нідерланди
Євро-2024. 1/8 фіналу
22:00/2 лип
Австрія – Туреччина
Підсумковий
к:
100% гравців вважають, що ця ставка виграє!
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі