Експрес. Футбол | Світ | Чемпіонат світу 2018. Кваліфікація. Європа. Прогноз Василя Максим’юка.

21:45/10 чер '17

Азербайджан – Північна Ірландія
Північна Ірландія не програє і тотал менше 2,5.
Азербайджан має в своєму активі 7 очок після 5-ти турів, Північна Ірландія – 10 очок. Сьогоднішній матч – це шанс залишитись у боротьбі за другу сходинку своєї відбірної групи. Азербайджан на своєму полі дає бій кожній збірній і сьогоднішня гра, винятком не буде. Ірландцям буде важко і навіть одне вивезене очко буде позитивним результатом.

Словенія – Мальта
Фора основний час Мальта (+3.0)
Словенці боряться із Словаками за другу сходинку. Мальта ж як і у кожному відборі – явний аутсайдер. Хоча напередодні мальтійці обіграли у товариському матчі збірну України, та й взагалі хочеться сказати, що в останні роки збірна Мальти почала показувати не такий уже й безвихідний футбол. Словенцям потрібен результат і на нього вони і зроблять ставку у сьогоднішній зустрічі.

Польща – Румунія
Індивидуальний тотал Польща основний час Більше (1.5).
Поляки уже майже гарантували собі пряму перепустку на Чемпіонат світу. Румуни ж ведуть запеклу боротьбу за другу сходинку. У першому колі Румуни зазнали ніщивної поразки на своєму полі з рахунком 0:3. Сьогодні поляки знову будуть грати на перемогу, щоб у рідних стінах зробити останні кроки до прямого виходу із групи.

Шотландія – Англія
Обидві команди забют в основний час – Так.
Дербі Великої Британії – цим усе й сказано. Матч буде гарячим, тим більше, що господарям відступати уже немає куди, якщо перед ними стоїть задача виходу із групи. Англійці в свою чергу мають велику перевагу над своїми переслідувачами і можуть більш спокійно та впевнено відіграти цей важкий матч. У шотландців бажання буде достатньо, щоб забити хоча б один гол. У англійців ж є велика майстерність своїх збірників, які забов’язані реалізовувати свої шанси, а у цьому матчі вони у них точно будуть.

Експрес: Виграш
+4195₴
19:00/10 чер
Азербайджан - Північна Ірландія
19:00/10 чер
Словенія - Мальта
21:45/10 чер
Польща - Румунія
21:45/10 чер
Шотландія - Англія
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0