Експрес. Футбол | Світ | Чемпіонат світу 2018. Кваліфікація. Європа. Прогноз Василя Максим’юка.

21:45/11 чер '17

Відбір на ЧС – 2018 перетинає свій екватор і матчі стають все цікавішими.

Ірландія – Австрія
Індивідуальний тотал Ірландія основний час – Більше (0.5)
Група Д є дуже рівною і на вихід претиндують 4 із 6 збірних. Ірландія має в своєму активі 11 очок, у австрійців 7. В цьому матчі у разі перемоги збірної Ірландії, Австрія утратить уже шанс поборотись навіть за другу сходинку. Перший матч між цими збірними запам’ятався сенсаційною перемогу ірландців із рахунком 0:1. Сьогодні ж Ірландію влаштує навіть і нічия, перемога була б взагалі ідеальним результатом. Гостям потрібно ризикувати і гра має получитися відкритою.

Молдова – Грузiя
Тотал основний час Менше (2.5)
Аутсайдери групи Д утратили всі шанси на вихід із групи і можуть спокійно грати матч престижу. Команди не блещуть яскравою грою та атакувальною міцністю, тому не пробиття тоталу вважаю оптимальним варіантом.

Фінляндія – Україна
Україна не програє і тотал менше 2,5 основний час – Так Україна.
Фіни та українці перед очною зустріччю успіли потішити критиків своїми сенсаційними результатами у товариських матчах, тому сьогодні настрій має бути бойовий як в одних так і в інших. Крім цього слід відмітити, що для нашої збірної – це останній шанс залишитись у боротьбі за друге місце у групі, яке ще не на 100% забеспечить участь у матчах плей-офф. Тому гра на результат сьогодні буде на першому місці.

Косово – Туреччина
Фора за кутовими основний час Туреччина (-1.5)
Туреччина в такому ж самому становищі, як і збірна України. Туркам будь-що потрібно здобувати сьогодні 3 очки інакше уже важко буде на щось претиндувати у цьому відборі.

Експрес: Програш
-900₴
19:00/11 чер
Ірландія - Австрія
19:00/11 чер
Молдова - Грузiя
19:00/11 чер
Фінляндія - Україна
21:45/11 чер
Косово - Туреччина
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 1