«Експрес №4» на матчі 17.03.2018. Прогноз Степана Шляхтюка

19:30/17 бер '18

«Гаддерсфілд» – «Крістал Пелес».
Господарі поля після невдалої серії матчів змогли здобути 2 важливі перемоги. Зараз у них 15 місце і 31 залікове очко. Ймовірність вильоту дуже велика. До кінця чемпіонату залишилося 8 турів і команді потрібно ще додати задля збереження прописки. У їхніх суперників ситуація ще гірша. «Орли» займають 18 місце з 27 очками. 4 матчева серія поразок просто засмучує колектив і тренера. Якщо подивитися на останні матчі «Крістал Пелес», команда бореться до останнього. Не витримали натиску «МЮ» і не дотиснули «Челсі». Але колектив Роя Ходжсона виглядав дуже добре. Сьогодні «орли» мають нарешті показати свій характер проти «тер’єрів». Тому пропоную ІТ «Крістал Пелес» Б1.

«Вольфсбург» – «Шальке».
«Вовки» провели серію невдалих матчів (4 поразки і 1 нічия) в 5 останніх матчах. Звісно суперники були з топ-6, але все ж таки, в «Майнца» або «Вердера» потрібно було вигравати. Зараз Команда займає 15 місце.
«Кобальтові» після поразки від «Баварії» виграли усі 4 поєдинки. «Шальке» піднялося на 2 місце і тепер потрібно не збавляти темп. Боротьба за зону ЛЧ триває і всі команди дуже щільно знаходяться одна біля одної. «Гірники» сьогодні мають здобувати 3 бали, суперник не в найкращій формі і дозволяє забивати. Пропоную дві ставки: Ф2 (0) і ІТ2 Б1.

Експрес: Виграш
+1575₴
17:00/17 бер
«Гаддерсфілд» - «Крістал Пелес»
19:30/17 бер
«Вольфсбург» - «Шальке»
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 4