«Ейбар» – «Атлетік Більбао». Прогноз Олексія Тютюненка

21:45/24 кві '17
Грає

Призер конкурсу «Гроші та Слава» від «Рейтингу Букмекерів» і БК Favbet, який отримав контракт на місяць у команді експертів «РБ», Олексій Тютюненко зробив прогноз на поєдинок іспанської Прімери між «Ейбаром» та  «Атлетіком Більбао». Прогнозист вважає, що  «Ейбару» вдасться здобути три залікові пункти в цьому матчі. 

«Ейбар» в цьому сезоні виглядає дуже пристойно, команда має всі шансі потрапити в наступному сезоні в єврокубки, що буде величезним успіхом підопічних Хосе Менділібара. В турнірній таблиці команди знаходяться в безпосередній близькості (лише три пункти).

Конкретно в цьому матчі я спираюсь на той факт, що «Атлетік Більбао» дуже невпевнено грає виїзні матчі.  «Ейбар» навпаки виглядає доволі потужно при рідних трибунах. Думаю, що в цьому матчі  «Зброярі» мають більше шансів на перемогу. За три очні зустрічі на стадіоні  «Ейбару», лише одного разу «Баскам» вдалось здобути мінімальну перемогу, але було це два роки тому. В цьому чемпіонаті  «Ейбар» набагато сильніше ніж в попередніх чемпіонатах, перед цим матчем у команди є невеличкі проблеми зі складом, але це не повинно зіграти великої ролі.

Пропоную ставку «Ейбар» фора (0), «Атлетік Більбао» точно не зможе здобути три пункти на виїзді.

Ординар: Програш
Прімера
21:45/24 кві
«Ейбар» - «Атлетік Більбао»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0