Джозеф Паркер – Ділліан Уайт. Прогноз і ставки Сергія Сіренка

23:05, 28 лип 2018

Призер конкурсу «Гроші та Слава» від «Рейтингу Букмекерів» і БК Favbet, який отримав контракт на місяць у команді експертів «РБ», Сергій Сіренко зробив прогноз на бій у суперважкій вазі між Джозефом Паркером та Ділліаном Уайтом. Прогнозист очікує перемогу новозеландського бійця. 

У суперважкій ваговій категорії гряде бій між колишнім чемпіоном за версією WBO новозеландцем Джозефом Паркером і м’ясистим британцем Ділліаном Уайтом, який свого часу зумів добряче попсувати нерви чинному чемпіону за трьома з чотирьох основних версій непереможеному «британському леву» Ентоні Джошуа.

До слова, можна сказати, що саме Джошуа є прямим винуватцем протистояння Паркера і Уайта. Єдині поразки в кар’єрах у Джозефа і Ділліана були зафіксовані в боях з Ентоні (Паркер програв на суддівських записках в досить нудному поєдинку, а Уайт після гарматного аперкоту в сьомому раунді відправився в країну чудес на реабілітацію).

Тепер же, в Лондоні, опівночі, на знаменитій арені «О2», обидва схлеснутся за потенційне право отримати реванш з Джошуа, якщо раптом у того після бою з Повєткіним, на весну не зростуться переговори на бій проти «вітряної млини» Уайлдера.

Розбираючи плюси і мінуси боксерів, за основними параметрами очевидну перевагу має Паркер. В першу чергу це стосується швидкості. Яку значимість має перевага роботи ніг і швидкості рук, чітко продемонстрував недавній бій за участю Усика. В якійсь мірі щось подібне повинен демонструвати і новозенландець проти плоскостопого переслідувача Уайта. За кількістю ударів Паркер свого британського колегу переклацає, до бабки не ходи.

Що стосується ударної потужності обох – явної переваги особливо ні у кого немає. Уайт начебто б’є розмашисто, але під час самого удару він не доворачує лікоть, у зв’язку з чим за великим рахунком можна говорити про відсутність справжньої нокаутуючої міці. Паркер ж в свій удар не вкладає масу тіла, не вимахується даремно, рівномірно розподіляючи сили на всю дистанцію поєдинку.

Швидше за все нас чекає в’язкий бокс з безліччю клінчів і за таким сценарієм ймовірність проходження повної дистанції бою дуже висока. Настання Уайта зупинятимуться контрударами постійно зміщующегося в сторони Паркера, який за рахунок високої працездатності в режимі фехтувальника зобов’язаний переконливо розбирати суперника на запчастини і не давати суддям жодного шансу на пограбування на користь місцевого бійця. Перемога Паркера за очками одноголосним рішенням.

Ординар: Програш
23:05/28 лип
Джозеф Паркер – Ділліан Уайт
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
23:05/28 лип
Джозеф Паркер – Ділліан Уайт
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
23:05/28 лип
Джозеф Паркер – Ділліан Уайт
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 1000 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.
14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0