Джозеф Паркер – Ділліан Уайт. Прогноз і ставки Сергія Сіренка

23:05/28 лип '18

Призер конкурсу «Гроші та Слава» від «Рейтингу Букмекерів» і БК Favbet, який отримав контракт на місяць у команді експертів «РБ», Сергій Сіренко зробив прогноз на бій у суперважкій вазі між Джозефом Паркером та Ділліаном Уайтом. Прогнозист очікує перемогу новозеландського бійця. 

У суперважкій ваговій категорії гряде бій між колишнім чемпіоном за версією WBO новозеландцем Джозефом Паркером і м’ясистим британцем Ділліаном Уайтом, який свого часу зумів добряче попсувати нерви чинному чемпіону за трьома з чотирьох основних версій непереможеному «британському леву» Ентоні Джошуа.

До слова, можна сказати, що саме Джошуа є прямим винуватцем протистояння Паркера і Уайта. Єдині поразки в кар’єрах у Джозефа і Ділліана були зафіксовані в боях з Ентоні (Паркер програв на суддівських записках в досить нудному поєдинку, а Уайт після гарматного аперкоту в сьомому раунді відправився в країну чудес на реабілітацію).

Тепер же, в Лондоні, опівночі, на знаменитій арені «О2», обидва схлеснутся за потенційне право отримати реванш з Джошуа, якщо раптом у того після бою з Повєткіним, на весну не зростуться переговори на бій проти «вітряної млини» Уайлдера.

Розбираючи плюси і мінуси боксерів, за основними параметрами очевидну перевагу має Паркер. В першу чергу це стосується швидкості. Яку значимість має перевага роботи ніг і швидкості рук, чітко продемонстрував недавній бій за участю Усика. В якійсь мірі щось подібне повинен демонструвати і новозенландець проти плоскостопого переслідувача Уайта. За кількістю ударів Паркер свого британського колегу переклацає, до бабки не ходи.

Що стосується ударної потужності обох – явної переваги особливо ні у кого немає. Уайт начебто б’є розмашисто, але під час самого удару він не доворачує лікоть, у зв’язку з чим за великим рахунком можна говорити про відсутність справжньої нокаутуючої міці. Паркер ж в свій удар не вкладає масу тіла, не вимахується даремно, рівномірно розподіляючи сили на всю дистанцію поєдинку.

Швидше за все нас чекає в’язкий бокс з безліччю клінчів і за таким сценарієм ймовірність проходження повної дистанції бою дуже висока. Настання Уайта зупинятимуться контрударами постійно зміщующегося в сторони Паркера, який за рахунок високої працездатності в режимі фехтувальника зобов’язаний переконливо розбирати суперника на запчастини і не давати суддям жодного шансу на пограбування на користь місцевого бійця. Перемога Паркера за очками одноголосним рішенням.

Ординар: Програш
23:05/28 лип
Джозеф Паркер – Ділліан Уайт
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
23:05/28 лип
Джозеф Паркер – Ділліан Уайт
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
23:05/28 лип
Джозеф Паркер – Ділліан Уайт
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн

Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.


Умови акції

 • Бонусна пропозиція доступна для нових клієнтів компанії «Парі-Матч», які зареєструвалися з 1.02.2019 по 28.02.2019 та активували бонус під час реєстрації.
 • Щоб взяти участь в акції, необхідно поповнити свій рахунок одним платежем на суму від: 10 USD / 100 грн / 500 рублів / 15 білоруських рублів / 150 лей / 20 ларі / 9 євро / 5000 тенге / 15 Манат AZN / 100 Манат ТМТ / 70 сомоні / 20 злотих впродовж 7 днів з моменту реєстрації.
 • Максимальна сума бонусу становить: 25 USD/25 євро/500 грн/2500 рублів/75 біл. рублів/750 лей/100 ларі/25 000 тенге/75 манат AZN /500 манат ТМТ/ 350 сомоні / 200 злотих.
 • Бонусні кошти будуть нараховані впродовж 72 годин з моменту акційного депозиту.
 • Для того, щоб зняти суму бонусних коштів (+100% до депозиту), необхідно її поставити десять разів з коефіцієнтом не менше 1.5.
 • Зняття коштів з ігрового рахунку буде тимчасово обмежено до виконання умов акції.
 • Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.
 • За часткового або повного переведення депозиту, що відповідає умовам Акції, в інші продукти (казино, покер, BetGames) букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусу.
 • Бонусне нарахування здійснюється за умови наявності депозиту на рахунку. При виведенні акційного депозиту до нарахування бонусу букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусних коштів.
 • Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні події.
 • Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій (підроблені рахунки, ігрові групи) «Парі-Матч» анулює бонус і належні йому виграші. У разі реєстрації другого облікового запису, він буде видалений, а всі ігрові бонуси і виграші можуть бути анульовані.
 • Букмекер залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. У суперечливих ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб компанії є остаточним.
 • Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.

Зареєструватися у БК за цим посиланням.

Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0