Джон Ізнер – Кей Нісікорі. Прогноз Ганни Чакветадзе

01:15, 17 бер 2016

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Анна Чакветадзе спрогнозувала матч Джон Ізнер – Кей Нісікорі в четвертому колі чоловічого турніру серії Masters. Матч пройде в ніч з середи на четвер. Наш експерт вважає, що в майбутній зустрічі буде «верх» по геймах.

На мій погляд, і Ізнер, і Нісікорі зараз не на піку своєї форми. У обох в грі досить помилок, яких вони уникають, коли готові максимально. Нісікорі вчора мучився зі Стівом Джонсоном, два тай-брейка зіграв. Було дуже складно. Изнер виграв трохи простіше, у нього в суперниках були Сеппі і Маннаріно. Для Джона – це не найскладніші суперники на харді.

Тут, звичайно, намічається битва подачі Ізнера і прийому японця. Мені дуже складно припустити, хто ж переможе. Так, начебто невеликий фаворит Нісікорі, але навіть за особистими зустрічами рахунок 1:1. Обидва рази грали в минулому році. У Майамі Джон виграв у двох сетах, у Вашингтоні переміг Кей в трьох.

У Вашингтоні покриття більш швидке, ніж в Майамі, м’яч летить швидше. Але я б сказала, що в Індіан-Уеллс – третій варіант. Тут часом м’яч летить непередбачувано, але трохи більше схоже на Вашингтон.

Я все-таки ризикну поставити на те, що в матчі буде більше 25.5 гейми. Якщо з Джонсоном Нісікорі два тай-брейка грав, то такий розвиток подій можливий і сьогодні. А скоріше – ми побачимо три сети. Але і 7: 6, 7:6 в той чи іншй бік може бути.

Ординар: Виграш
Турнір ATP. Masters. Індіан-Уеллс. Четверте коло
01:15/17 бер
Джон Ізнер - Кей Нісікорі
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0