Джон Ізнер – Фелісіано Лопес. Прогноз Ганни Чакветадзе

03:30/23 січ '16

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, що завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Джон Ізнер – Фелісіано Лопес в третьому колі чоловічого одиночного розряду Australian Open, який пройде в ніч з п’ятниці на суботу. Наш експерт вважає, що американець в цій зустрічі програє максимум один сет.

Фелісіано Лопес провів якийсь божевільний матч на минулій стадії. Йому знадобилося 5 сетів, щоб обіграти аргентинця Пел’ю. Не могла навіть подумати, що такі складнощі будуть у Фелісіано в поєдинку з цим суперником, який має непогані результати хіба що на грунті. Цілих 4 тай-брейки нараховувала та дуель. Фантастика.

Ізнер свої матчі вигравав куди простіше. Він поки жодного сету не програв. Були, звичайно, тай-брейки, як же без них у матчі за участю високорослого американця. Проте, думаю, що він у непоганому стані. Досить швидко Джон впорався і з Єжи Яновичем, і з Марселем Гранольєрсом.

Можливо, Лопесу Ізнер один сет поступиться, все-таки іспанець не найзручніший суперник для американця. Але сил у Лопеса на ще одну битву навряд чи вистачить. Раз вже він з аргентинцем так мучився, то з Ізнером матч не витягне. Джон виграє, максимум програвши один сет.

Ординар: Виграш
Джон Ізнер - Фелісіано Лопес
23.01.2016 03:30 ЕЕТ
Australian Open. Чоловічий одиночний розряд. Третє коло
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0